Прем’єр-ліга. Розгромні перемоги «Колосу» та «Дніпра-1», виїзна поразка «Десни»

Серед суботніх поєдинків 23-го туру Прем’єр-ліги найбільш визначальною з турнірної точки зору була гра в Ковалівці, адже зустрічалися два претенденти на бронзові нагороди.

У першому таймі команди більше були зосереджені на руйнівних діях, як наслідок, гольових моментів майже не виникало. Проте відразу по перерві господарі відкрили рахунок, коли полтавці залишили у своєму штрафному без опіки Костишина. У подальшому ковалівці розвинули свій успіх. Чурко, виконуючи 11-метровий, програв двобій Різнику, але першим встиг на добивання, а потім ще й Смирний після розіграшу кутового зробив рахунок розгромним.

Після цієї перемоги «Колос» наздогнав полтавців за очками та обійшов їх завдяки перевазі в особистих зустрічах. Поточна безпрограшна серія команди з Ковалівки в УПЛ складає вже сім матчів, що є новим клубним рекордом.

Голкіпер «Ворскли» Різник, який викликався на останній збір національної збірної України, відіграв повний поєдинок.

Із таким самим рахунком «Дніпро-1» переміг «Минай», який залишився останньою командою чемпіонату. На початку матчу Довбик, виконуючи 11-метровий, не влучив у ворота, але потім реабілітувався, забивши з гри. Долю протистояння було фактично вирішено ще до перерви — відзначилися Булеца та Чуже, який взявся виконувати другий пенальті у ворота закарпатців.

Нападник «Дніпра-1» Довбик, який брав участь в останньому зборі національної команди України, вийшов у стартовому складі, не реалізував пенальті, забив гол та був замінений на 76-й хвилині.

У ще одному сьогоднішньому поєдинку «Львів», який цього тижня вже здобув перемогу в перенесеному матчі над «Минаєм», обіграв «Десну». І в цій грі також мав місце нереалізований 11-метровий: чернігівець Гуцуляк схибив за рахунку 1:0 на користь господарів. Єдиний у зустрічі гол — в активі львівського бразильця Ренана. Загалом ця звитяга стала для «містян» третьою поспіль у чемпіонаті.

Захисник «Десни» Конопля, який був у списку викликаних на останній збір команди Андрія Шевченка, вийшов на заміну на 63-й хвилині.