Тренер «Гента» Хейн Ванхазенбрук прокоментував червону картку Романа Яремчука

У вчорашньому матчі чемпіонату Бельгії, в якому «Кортрейк» Євгена Макаренка обіграв «Гент» Романа Яремчука (1:0), нападник збірної України отримав червону картку вже на 22-й хвилині.

Наставник «Гента» Хейн Ванхазенбрук прокоментував ситуацію для офіційного сайту клубу.

«Це була реакція на провокацію суперника. Неправильна реакція, — заявив Ванхазенбрук. — Такий форвард, як Яремчук, має справлятися з такими ситуаціями інакше.

Суддя сказав мені, що там був удар по обличчю, — ні, там був тільки поштовх. Але Роману не варто було таке робити. Він уже вибачився перед партнерами в роздягальні й сказав, що йому прикро через те, що він залишив команду в меншості. Утім, слова Яремчука будуть важливими тільки в тому випадку, якщо ця ситуація стане для нього уроком на майбутнє. Як футболіст ти маєш справлятися з будь-якими провокаціями суперника».

НОВИНИ ПО ТЕМІ
17.05.2025 22:59

М’яч Романа Яремчука допоміг «Олімпіакосу» виграти Кубок Греції

У фінальному матчі за Кубок Греції, який відбувся в Афінах на Олімпійс...

28.04.2025 09:00

Роман Яремчук відзначився голом за «Олімпіакос»

У 4-му турі чемпіонської частини грецької Суперліги «Олімпіакос&...

14.04.2025 09:00

Роман Яремчук став чемпіоном Греції у складі «Олімпіакосу»

У 3-му турі чемпіонської частини грецької Суперліги «Олімпіакос&...

31.03.2025 09:00

Роман Яремчук відзначився двома забитими м’ячами в чемпіонаті Греції

У матчі стартового туру чемпіонської частини грецької Суперліги, в які...

Підписатися на новини