Визначилися групи фінального турніру відбору до збірної України з кіберфутболу

Сформовано групи фінального турніру відбору до збірної України з кіберфутболу в дисципліні Pro Evolution Soccer.
Було визначено розташування у квартетах вісімки претендентів на формування національної команди в сезоні-2020/2021 на завершальному етапі національного відбору.
До групи 1 потрапили Олексій Alekssisss Богдяж, Сергій Sergobibika Марченко, Сергій EverlasT_UA Аксьонов та Ігор ighor_8 Любчак. У групі 2 змагатимуться Костянтин evolution_od Дем’яненко, Максим Makson_AAA Андрасюк, Артем kylethewalker Паламарчук та Віталій bydbprosche Литвинов.
Нагадаємо, що фінальні протистояння відбору до збірної України відбудуться 12-го та 13 грудня. Саме тоді й стануть відомі імена двох гравців, які потраплять до лав національної збірної України з кіберфутболу та матимуть змогу проявити себе на міжнародній арені — у кваліфікації UEFA eEURO-2021.
Також переможці турніру отримають винагороду від генерального партнера Української асоціації електронного футболу — ESportsBattle.
Данія виграла UEFA eEuro 2024, Україна — у топ-8 Європи
У неділю, 7 липня в Берліні (Німеччина) пройшов чемпіонат Європи з еле...
Україна готується до участі в UEFA eEuro 2024
У неділю, 7 липня в Берліні (Німеччина) відбудеться чемпіонат Європи з...
Україна вийшла на чемпіонат Європи з електронного футболу UEFA eEuro 2024
Український кіберфутболіст Андрій CIG_ST92_UA Шакалов виграв групу G к...
Олег Walkman Шустенко: «Рано чи пізно збірна України потрапить на чемпіонат світу з електронного футболу»
Менеджер збірної України з електронного футболу в дисципліні FIFA Олег...