Яна Калініна: «Ми вперше зробили дубль у сезоні, тому емоції переповнюють»
Капітан володаря Кубку України серед жіночих команд, «Житлобуду-2», Яна Калініна прокоментувала успіх харківського колективу у вирішальній грі турніру з «Восходом» (1:0):
— Ми вперше зробили дубль у сезоні, тому емоції переповнюють. Це круто! Гра у фіналі Кубку була важкою. Команда суперника закривалася дуже ретельно. Не все вийшло, звичайно, як ми хотіли, але головне, що ми виграли.
Ми хотіли забити більше, але, як я вже говорила, суперник закрився. Ми вигравали — 1:0, а «Восход» усе одно грав на контратаках. Звичайно, хотілося б, щоб у фіналі був більш відкритий футбол.
У майбутньому хочеться пограти в європейському клубі. Поки що це такі мрії, а на порядку денному головне завдання — щоб збірна вийшла на Євро й досягла хорошого результату.
Кубок України серед жіночих команд-2025/2026: визначилися всі учасники 1/4 фіналу
Відбулись поєдинки четвертого попереднього етапу розіграшу Кубка...
Кубок України-2025/2026 серед жіночих команд: відбулося жеребкування четвертого попереднього етапу
Сьогодні, 4 вересня відбулося жеребкування четвертого попереднього ета...
Кубок України-2025/2026 серед жіночих команд: відбулися матчі першого попереднього етапу
16—17 серпня відбулися матчі Кубку України-2025/2026 серед жіноч...
Кубок України-2025/2026 серед жіночих команд: сьогодні турнір стартує матчами першого попереднього етапу
Сьогодні, 16 серпня стартує Кубок України-2025/2026 серед жіночих кома...