У стартовому матчі Суперфіналу Євроліги збірна України з пляжного футболу по пенальті переграла Німеччину

У своєму першому матчі в Суперфіналі цьогорічної Євроліги збірна України з пляжного футболу переграла Німеччину.

У стартовому матчі Суперфіналу Євроліги-2020 із Німеччиною підопічні Миколи Костенка змушені були доводити свою перевагу в серії пенальті.

Перший період зустрічі завершився нульовою нічиєю. У другій 12-хвилинці гравці були більш результативними. Спочатку Давид Хувелер відначився автоголом, й українці повели — 1:0. Утім, буквально за хвилину Джоша Метцлер відновив рівновагу. Але на 24-й хвилині Андрій Пашко ударом зі штрафного знову вивів синьо-жовтих уперед.

У третьому періоді на 31-й хвилині Максим Войток довів, що виконує штрафні не гірше за Пашка — 3:1. Однак на останніх хвилинах матчу суперники спромоглися не лише скоротити відставання, а й зрівняти рахунок. М'ячі забили Метцлер та Крістіан Бієрман — 3:3.

Поєдинок перейшов у овертайм, а потім і в серію пенальті. У ній сильнішими виявилися українці, які набрали перше очко в турнірній таблиці змагань, — 4:3.

Євроліга-2020. Суперфінал. 1 тур

Україна — Німеччина — 3:3, по пенальті — 4:3

Голи: Хувелер (19, автогол), Пашко (24), Войток (31) — Метцлер (20, 35), Бієрман (36).

Україна: Гладченко, Макеєв, Зборовський, Щериця, Пашко, Сабатюк, Хижняк, Войток, Сіренко, Войтенко, Заворотний.

Німеччина: Ебенер, Кніллер, Бієрман, Вайраух, Бекірі, Маркардт, Бааске, Метцлер, Базьєль, Мутулінгам, Хувелер.

У другому матчі першого туру Суперфіналу Євроліги Португалія розгромила Францію з рахунком 7:0.