Вік-енд для футболістів збірної України: дубль Циганкова, перемоги команд Маліновського та Кравця

Минулий клубний вік-енд для футболістів, яких Андрій Шевченко запрошував на березневий збір національної команди та включав до резервного списку, розпочався у суботу, 27 червня.

У стартовому матчі 28-го туру італійської Серії А «Лечче» Євгена Шахова було розшматоване на виїзді лідером першості «Ювентусом» (0:4).

У 28-му турі української Прем’єр-ліги «Шахтар» у Києві на НСК «Олімпійський» розійшовся миром із «Зорею» (0:0). У складі гірників у грі взяли участь одразу сім збірників: Андрій Пятов, Микола Матвієнко, Сергій Кривцов, Сергій Болбат, Євген Коноплянка, Віктор Коваленко та Жуніор Мораес.

Воротар «Олександрії» Юрій Паньків провів повний поєдинок у складі своєї команди в Ковалівці, де місцевий «Колос» обіграв гостей із рахунком 2:1.

У заключному матчі чемпіонату Угорщини-2019/2020 «Ференцварош» Ігоря Харатіна та Олександра Зубкова переміг на своєму стадіоні «Мезековешд» (1:0).

У неділю, 28 червня, «Кайсеріспор» Артема Кравця несподівано на виїзді здолав одного з лідерів турецької Суперліги, «Сівасспор» (2:0).

Київське «Динамо» програло в Чернігові «Десні» (2:3). За гостей на поле виходило шестеро підопічних Андрія Шевченка: Артем Шабанов, Олександр Караваєв, Віталій Буяльський, Володимир Шепелєв, Сергій Сидорчук та Віктор Циганков, який записав на свій рахунок два забиті м’ячі.

Руслан Маліновський допоміг своїй «Аталанті» на виїзді перемогти «Удінезе» (3:2) в італійській Серії А, а Андрій Лунін не вберіг «Ов’єдо» від гостьової поразки від «Нумансії» (0:1) в іспанській Сегунді.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
18.04.2025 14:41

Вік-енд для легіонерів збірної України: щільний графік Таловєрова та важкий суперник Миколенка

Прийдешній ігровий клубний вік-енд для легіонерів збірної України, яки...

16.04.2025 19:00

До уваги вболівальників! Розпочато продаж квитків на червневі матчі збірної України в Канаді

Як уже повідомлялося, у червні поточного року збірна України вперше в...

Підписатися на новини