Представники одеської обласної асоціації допомогли ветеранам футболу
![](/photos/FFU/УАФ-заставка.jpg)
Одеська обласна футбольна асоціація продовжує підтримувати легендарних футбольних людей Одещини.
Перший заступник голови ООФА Ігор Шуховцев, виконавчий директор Ігор Покаринін та член виконкому Григорій Бібергал відвідали ветеранів футболу й передали продуктові набори та необхідні ліки.
Нагадаємо, в рамках челенджу «Допоможи другу — подолай ризик розповсюдження коронавірусу» допомогу від ООФА отримали ветерани футболу Біляївського району Одеської області.
Раніше ми повідомляли про діяльність Чернігівської, Дніпропетровської, Тернопільської, Житомирської, Кіровоградської, Закарпатської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Сумської, Херсонської, Луганської, Рівненської, Львівської, Полтавської, Волинської, Запорізької та Вінницької обласних асоціацій, Асоціації футболу Автономної республіки Крим, а також Асоціації ветеранів футболу України, які підтримали ініціативу УАФ щодо допомоги в боротьбі з поширенням коронавірусу.
УАФ та РОАФ передали м’ячі для рівненських команд учасників АТО
Рівненська обласна асоціація футболу спільно з Українською асоціацією...
Провідні медичні установи Закарпаття отримують допомогу від обласної асоціації футболу
Закарпатська асоціація футболу продовжує підтримувати заходи, спрямова...
Допомога медикам від голови Львівської асоціації футболу
Віце-президент УАФ, голова Львівської асоціації футболу Олександр Шевч...
Закарпатська асоціація футболу продовжує підтримувати ветеранів
У зв’язку з пандемією COVID-19 та з метою протидії поширенню кор...