Гол Романа Безуса допоміг «Генту» здобути виїзну перемогу в чемпіонаті Бельгії

У матчі 17-го туру чемпіонату Бельгії «Гент» футболістів національної збірної України Романа Яремчука, Ігоря Пластуна та Романа Безуса на виїзді зустрічався з «Кортрейком».

Пластун та Безус вийшли на поле з перших хвилин, і саме півзахисник нашої національної команди на 14-й хвилині забив перший м’яч у зустрічі, яка закінчилася перемогою гостей із рахунком 2:0.

Роман Яремчук провів увесь матч у запасі.

Наразі, маючи в активі 32 очки, «Гент» посідає третю сходинку в турнірній таблиці чемпіонату країни.

Додамо, що в цьому сезоні Роман Яремчук провів у складі бельгійського клубу 25 матчів, в яких забив 16 м’ячів та віддав чотири гольові передачі. На рахунку Пластуна — 27 поєдинків і два забиті м’ячі. Безус зіграв 15 матчів, забив чотири м’ячі та віддав один результативний пас.

22.09.2024 10:00

Вихід Романа Яремчука не врятував його «Олімпіакос» від поразки в чемпіонаті Греції

У 5-му турі грецької Суперліги «Олімпіакос» нападника збір...

16.09.2024 10:00