Жіноча збірна України з футзалу вдруге перемогла команду Словаччини

Синьо-жовті провели другий виїзний товариський поєдинок, в якому знову обіграли збірну Словаччини.

Учора українки перемогли з рахунком 5:0, а сьогодні, у другому спарингу, який відбувся в місті Гуменне, забили суперницям вісім м'ячів.

У першому таймі швидким дублем вистрілила Шульга, згодом відзначилася Гриценко. Незадовго до перерви словачки відіграли один гол, але у другій половині зустрічі пропустили ще п'ять.

Товариський матч жіночих збірних із футзалу

Словаччина — Україна — 1:8 (1:3)

Голи: Холошкова (20) — Шульга (2, 2, 26), Гриценко (18, 39), Єрьоменко (24), Дударчук (28, дабл-пенальті), Вієнерова (38, автогол).

Україна: Кислова (Сагайдачна, 21) — Дубицька, Кирильчук, Шульга, Гриценко — Павленко, Шевченко, Дичко, Єрьоменко, Дударчук, Майбородіна.

Попереджені: Мацкова (20), Янцова (24).

Вилучена: Янцова (28).

30.05.2024 15:31

ЧС-2025 із футзалу серед жінок: збірна України дізналася суперників в основному раунді відбору

Сьогодні, 30 травня відбулося жеребкування основного раунду європейськ...

30.05.2024 09:00

ЧС-2025 із футзалу серед жінок: сьогодні визначаться суперники збірної України в основному раунді відбору

Сьогодні, 30 травня відбудеться жеребкування основного раунду європейс...

16.05.2024 12:00

ЧС-2025 із футзалу серед жінок. Фінальний турнір приймуть Філіппіни, суперники України визначаться 30 травня

Господарем першого чемпіонату світу з футзалу серед жінок 2025 року бу...

07.05.2024 14:00

Чоловіча та жіноча збірні України з футзалу посідають 12-те місце в рейтингу ФІФА

ФІФА оприлюднила перший рейтинг національних збірних із футзалу. Так,...