Андрій Шевченко: «Ми з повагою ставимося до команди Литви, однак перед нами стоїть завдання...»
Завтра у Вільнюсі збірна України проведе черговий поєдинок відбору до Євро-2020, в якому зустрінеться з командою Литви. Напередодні матчу головний тренер синьо-жовтих Андрій Шевченко поспілкувався з журналістами.
— Ми спостерігали за тренуванням господарів. Особливу увагу вони приділяли стандартам, подачам на ближню й дальню стійку низом, верхом. Наскільки таке награвання може принести результат?
— Стандарти — гарна зброя за наявності хороших виконавців. Я думаю, це один із варіантів, над якими суперник працював. Я розумію тренера збірної Литви. Таким чином у литовців виникає можливість бути агресивними й небезпечними на власному полі.
— Чому збірна України не готувалася до матчу на штучному полі в Києві?
— У нас немає полів такої якості. У Києві — точно. Було одне поле, на якому ми збиралися тренуватися, але воно не збіглося повністю за характеристиками з тим, яке є у Вільнюсі. Синтетичні покриття дуже відрізняються за відскоком, переміщенням м’яча. Зайвий раз привозити футболістів на таке поле ми не схотіли. Ми вирішили тренуватися на нормальному газоні, а вже в Литві випробувати місцеве поле та готуватися до гри.
— Можете виділити когось персонально зі збірної Литви?
— Не люблю виділяти гравців індивідуально. Граючи вдома при заповнених трибунах, будь-яка команда матиме бажання показати хороший футбол. Ми готуємося до серйозного матчу й серйозного спротиву суперників. Ми з повагою ставимося до всіх команд. Завтрашня гра має допомогти нам наблизитися до нашої мети. Ми розуміємо, що перемога для нас значно важливіша. Перед нами стоїть завдання — виграти цей поєдинок.
— Що ви можете сказати про попередні матчі збірної України проти Литви?
— Немає сенсу згадувати минуле. Завтра на нас чекає важкий поєдинок. Моя роль гравця позаду. Як тренер я маю підготувати команду до завтрашнього матчу, щоб вона змогла вирішити поставлене завдання.
— На поєдинку очікується аншлаг, і головний тренер збірної Литви Вальдас Урбонас сказав, що це заслуга збірної України. Чи часто доводиться вам чути такі слова?
— Дуже приємно таке чути. Ми з повагою ставимося до команди Литви, однак перед нами стоїть завдання, на вирішенні якого ми сконцентровані.
Андрій Шевченко: «Мій план — підтримувати Україну на всіх напрямках»
Англійське видання The Guardian опублікувало велике інтерв'ю з президе...
Андрій Шевченко: «Найскладніше в моїй роботі та у функціонуванні УАФ — це адаптація до обставин, спричинених війною»
Президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко дав розширене...
Українська асоціація футболу та Німецький футбольний союз підписали меморандум про співпрацю
3 червня перед товариським матчем національних збірних Німеччини та Ук...
Футбольні асоціації України, Норвегії та Румунії підписали тристоронню угоду про співпрацю
У столиці Таїланду, Бангкоку, відбувся 74-й Конгрес ФІФА, в якому взял...