Збірна України з пляжного футболу вийшла до чвертьфіналу відбору на Всесвітні пляжні ігри

В 1/8 фіналу кваліфікаційного турніру Всесвітніх пляжних ігор підопічні Євгена Варениці перемогли азербайджанців і вийшли до чвертьфіналу.

Збірна України з пляжного футболу сьогодні зуміла подолати перший етап відбору на Всесвітні пляжні ігри в Сан-Дієго. В 1/8 фіналу в іспанському містечку Салоу синьо-жовті вирвали перемогу в команди Азербайджану з рахунком 6:4.

Після напруженого першого періоду, в якому жодна з команд не змогла відкрити рахунок, українці вдало розпочали другу 12-хвилинку. Протягом однієї хвилини у воротах суперників розписалися Юрій Щериця та Дмитро Войтенко. До кінця періоду суперники двічі обмінялися голами (Войтенко оформив хет-трик) і на перерву пішли за рахунку 4:2.

А от початок останньої 12-хвилинки виявився провальним. Азербайджанці змогли не лише скоротити відставання, але й відновити рівновагу — 4:4. Утім, до честі українців, вони не знітилися і знову перехопили ініціативу. А удари Костянтина Макеєва й Романа Пачева принесли нашій команді бажану перемогу — 6:4.

Із таким рахунком поєдинок і завершився. Збірна України вийшла до чвертьфіналу.

1/8 фіналу кваліфікаційного турніру Всесвітніх пляжних ігор

Україна — Азербайджан — 6:4

Голи: Щериця (16), Войтенко (17, 21, 24, з пенальті), Макеєв (31), Пачев (33) — Аллахгулієв (20, 23, 27, з пенальті), Зейналов (26).

Україна: Неруш, Сидоренко, Войток, Зборовський, Медвідь, Щериця, Хижняк, Макеєв, Пачев, Глуцький, Войтенко, Пашко.

Попередження: Макеєв (26).

В 1/4 фіналу 10 травня Україна зустрінеться з командою Росії, яка перемогла збірну Норвегії — 7:0. Нагадаємо, що пряму перепустку до фінальної частини Всесвітніх пляжних ігор отримають півфіналісти й п'ята команда відбірного турніру, яка визначиться у плей-офф невдах 1/4 фіналу.

06.07.2024 11:00

Наставник збірної України з пляжного футболу Микола Костенко оголосив склад команди для участі в Євролізі-2024

Збірна України з пляжного футболу продовжує підготовку до відбірного е...

05.07.2024 11:00

Збірна України з пляжного футболу готується до виступу в дивізіоні В Євроліги-2024

У четвер, 4 липня збірна України з пляжного футболу провела чергове тр...

13.06.2024 12:00

2024: що очікує на чоловічу збірну України з пляжного футболу нинішнього року