Вік-енд для легіонерів збірної України: вдома зіграють лише Яремчук з Пластуном та Кравець

Фактично вік-енд для гравців-легіонерів збірної України, яких Андрій Шевченко запрошував на матчі проти Італії та Чехії, може розпочатися вже сьогодні.
У чемпіонаті Бельгії «Гент» Романа Яремчука та Ігоря Пластуна прийматиме на власному полі «Шарлеруа».
У суботу, 27 жовтня, в угорській першості «Ференцварош» Сергія Реброва та Івана Петряка поїде в гості до аутсайдерів із «Діошдьйора».
«Леганес», у складі якого поки що лише сидить у запасі Андрій Лунін, в іспанській Прімері зіграє на виїзді проти «Леванте». А в Сегунді «Луго» Василя Кравця прийме «Кадіс».
Уже в неділю, 28 жовтня, в чемпіонаті Бельгії на Руслана Маліновського та його «Генк» чекає гостьова зустріч зі «Стандардом», а на «Андерлехт» Євгена Макаренка — з «Ейпеном».
У німецькій бундеслізі «Шальке» Євгена Коноплянки належить провести виїзну гру проти «РБ Лейпциг».
Нарешті, у понеділок, 29 жовтня, в англійській Прем’єр-лізі відбудеться дуже цікаве протистояння в Лондоні. Місцевий «Тоттенхем» прийматиме «Манчестер Сіті» Олександра Зінченка.
Відбір ЧС-2026. Сергій Ребров: «Треба скористатися часом до початку кваліфікації й добре підготуватися до кожного суперника»
Головний тренер збірної України Сергій Ребров узяв участь у режимі онл...
Гравці збірної України Волинець та Піхальонок поділилися враженнями від підготовки до матчів Ліги націй
Гравці збірної України Євген Волинець та Олександр Піхальонок розповіл...
Гравці збірної України поділилися враженнями від роботи в перші дні тренувального збору в Словенії
Гравці збірної України прокоментували роботу на початку навчально-трен...
Попов і Трубін поділилися експрес-враженнями від першого дня роботи збірної України в Харкові
Гравці збірної України Денис Попов та Анатолій Трубін прокоментували п...