Збірна України — серед учасників першого чемпіонату Європи U-19 з футзалу
Жеребкування відбірних раундів Євро-2019 (U-19) з футзалу пройде 1 листопада в Ньйоні.
27 вересня УЄФА назве країну, яка прийматиме фінальний турнір європейських збірних із футзалу серед юнаків.
За одну з восьми путівок на цей форум побореться також і збірна України, яка дізнається своїх суперників у групі на жеребкуванні 1 листопада цього року.
У Євро-2019 (U-19) з футзалу візьмуть участь 35 збірних. Вісім із них розпочнуть свій виступ із першого етапу кваліфікації (21—26 січня 2019 року). Дві найкращі його команди, а також інші 26 збірних, серед яких і Україна, в основному відбірному турнірі будуть розбиті на сім груп по чотири команди. Матчі цієї стадії відбудуться 26—31 березня 2019 року.
Переможці семи груп основного раунду приєднаються до Латвії або Грузії в залежності від того, яка країна отримає право на проведення Євро-2019. У фінальному турнірі (8—14 вересня 2019 року) будуть створені дві групи по чотири команди. Дві кращі збірні кожного квартету продовжать боротьбу у півфіналі.
Євро-2026 із футзалу. Триває продаж квитків на матчі за участі збірної України
Інфомацію про процес продажу квитків на матчі фінального турніру Євро-...
Збірна України з футзалу в товариському поєдинку переграла Францію
Сьогодні в Ліможі збірна України з футзалу в межах підготовки до фінал...
Сьогодні збірна України з футзалу проведе товариський поєдинок із Францією
Сьогодні, 12 листопада збірна України з футзалу в межах підготовки до...
Олександр Косенко: «Франція — одна з найбільш привабливих команд у світі за своїм стилем»
Головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко в інтерв'ю...