Владислав Ванат: «Я міг забити команді Азербайджану ще щонайменше двічі»

Нападник юнацької збірної України U-17 прокоментував упевнену перемогу своєї команди над Азербайджаном.

Учора синьо-жовті в товариській грі з рахунком 7:0 розгромили команду Азербайджану. У першому таймі наша збірна забила два м’ячі, й обидва до свого активу записав Владислав Ванат. Після матчу нападник «Динамо» оцінив виступ своєї команди:

— У кожному поєдинку ми налаштовуємося на перемогу. Ми закономірно взяли гору, повністю перегравши нашого суперника.

Ви задоволені своєю грою та грою команди?

— Так, але я міг забити ще щонайменше двічі. Що стосується команди, то ми повністю задоволені тим футболом, який показали.

Як можете охарактеризувати команду Азербайджану?

— Ми дуже відповідально готувалися до матчу з цією збірною. На полі всі хлопці грали один за одного, і це принесло свої плоди.

Чи не виллється така перемога в недооцінку суперника перед поєдинком у четвер?

— Думаю, ні. Ми перед цим виграли три турніри і, як бачите, жодної недооцінки не було. Гадаю, що в подальших матчах її не буде теж.

Як проходить підготовка до кваліфікаційних поєдинків Євро-2019? Чи вдалося вам уже добре зігратися з командою?

— Хотілося б, аби наші збори тривали довше, аніж п’ять днів. Ми стараємося максимально налагодити взаємозв’язки. Сподіваюся, у нас усе вийде.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
01.06.2025 23:42

Євро-2025 (U-17): переможцем турніру стала збірна Португалії

Сьогодні, 1 червня у фіналі юнацького Євро-2025 (U-17) в албанській Ти...

31.03.2025 17:07

Олександр Ситник: «Після драматичного матчу з Італією подякував команді за віддачу»

Головний тренер юнацької збірної України (футболісти не старші 2008 ро...

25.03.2025 18:31

Євро-2025 (U-17): юнацька збірна України перемогла Словаччину та зберегла місце в Лізі А

Сьогодні, 25 березня юнацька збірна України U-17 (футболісти не с...

Підписатися на новини