Четвертий день збору національної команди України: відновлення та колективний перегляд фіналу Ліги чемпіонів

У той час, як Київ став центром європейського футболу, у розташуванні збірної України в Харкові також із передчуттям великого дійства чекали завершення четвертого дня навчального-тренувального збору.
Уранці синьо-жовті потренувалися на полі «Сонячного», виконуючи ігрові вправи. По обіді у футболістів було цілком доречне після чотирьох насичених днів роботи відновлення. Під час сауни, масажу та плавання в басейні збірники жваво обговорювали шанси фіналістів Ліги чемпіонів на перемогу.
Напередодні прес-служба національної команди провела опитування гравців на предмет їхніх симпатій до учасників вирішального двобою. Думки синьо-жовтих розділилися: 14 із них віддали перевагу «Ліверпулю», семеро — «Реалу».
Іспанська частина тренерського штабу збірної, Рауль Ріанчо та Педро Харо, звісно, бажала перемоги мадридцям. Педро навіть зробив точний прогноз щодо рахунку — 3:2.
За перебігом подій фінального матчу синьо-жовті спостерігали гуртом: увечері команда зібралася в холі ресторану «Альбатрос», що розташований на території готелю Superior Golf&Spa Resort.
Обговорювати перипетії фінального матчу збірники будуть уже під час робочого процесу: на завтра у програмі знову два тренування.
Олександр ГЛИВИНСЬКИЙ,
прес-аташе національної збірної України
Вік-енд для легіонерів збірної України: дебютні матчі Судакова й Ваната в Португалії та Іспанії
Під час чергового ігрового клубного вік-енду на поле у складах своїх к...
Гвардійці збірної України: Забарний увійшов до топ-30, а Зінченко — до топ-10
Після двох вересневих матчів відбору ЧС-2026 сталися певні зміни в реє...
Сергій Ребров: «Ми ще нічого не програли, попереду багато матчів»
Головний тренер національної збірної України Сергій Ребров після матчу...
Відбір ЧС-2026. Збірна України в гостях зіграла внічию з Азербайджаном
Сьогодні, 9 вересня національна збірна України проводила другий поєдин...