Андрій Павелко провів зустріч із керівниками футбольних асоціацій США, Мексики та Канади

Сьогодні, 25 травня в Будинку футболу з робочим візитом побували президенти федерацій футболу США та Мексики, Карлос Кордейро й Десіо де Марія, та генеральний секретар Федерації футболу Канади Петро Монтополі.
Фото прес-служби ФФУ
Під час зустрічі закордонні гості презентували президенту Федерації футболу України Андрію Павелку спільну заявку трьох країн на проведення чемпіонату світу з футболу у 2026 році. За словами Карлоса Кордейро, спортивна інфраструктура США, Мексики та Канади вже зараз готова до проведення цього величного футбольного дійства, а середня місткість усіх заявлених до участі в ЧС стадіонів, а їх більше 20-ти, становить близько 68-ми тисяч місць.
Фото прес-служби ФФУ
«Одним із головних принципів нашої заявки є єдність. Ми досягли взаєморозуміння з нашими колегами з Мексики та Канади в усіх ключових питаннях підготовки до ЧС-2026. І в цьому основна перевага нашої заявки», — відзначив президент Федерації футболу США.
Фото прес-служби ФФУ
«Я надзвичайно радий зустрічі з представниками чудових футбольних націй США, Мексики та Канади, де проживає чимало вихідців з України. Ваша заявка виглядає надзвичайно сильною і має дуже високі шанси на успіх», — зазначив наприкінці зустрічі Андрій Павелко.
Фото прес-служби ФФУ
Вітаємо Андрія Павелка з днем народження!
Бажаємо міцного здоров’я, найважливішого для кожного українця &m...
Адвокат УАФ Сергій Бойко — про переслідування очільників асоціації: «Проведено ряд економічних експертиз, які підтверджують законність дій керівництва УАФ та відсутність будь-яких зловживань»
Адвокат Української асоціації футболу Сергій Бойко прокоментував для к...
Офіційно. Судове рішення про відсторонення Андрія Павелка від посади президента УАФ скасоване
Суд не продовжив рішення про відсторонення Андрія Павелка від посади п...
Адвокати розповіли про перебіг досудового розслідування та суть самої справи проти керівництва УАФ
У столичному Будинку футболу відбулася прес-конференція щодо спра...