Прем’єр-ліга. Голи гравців збірної України допомогли «Динамо» розгромити «Зорю»

Відбулися два перших поєдинки 26-го туру Прем’єр-ліги.

Лідери першості синхронно перемогли, не пропустивши у свої ворота жодного м’яча. «Шахтарю» для здобуття трьох очок цього разу вистачило двох голів — у середині першого тайму відзначився Тайсон з пасу Фреда, а незадовго до завершення гри подачу Марлоса з кутового реалізував Хочолава.

У складі гірників у грі взяли участь чотири кандидати до збірної України — П’ятов, Петряк, Ракіцький та Марлос (гольовий пас, замінений на 85-й хвилині). Перемога над «Вересом» стала сьомою для «Шахтаря» у Прем’єр-лізі у 2018 році, але першою, здобутою не з великим рахунком.

А от суперник «Динамо» розгрому не уникнув. «Зоря» отримала в Києві від біло-синіх чотири «сухі» м’ячі — Бурда забив після кутового у виконанні Циганкова, Вербіч був першим на добиванні після того, як Гармаш поцілив у стійку, Бєсєдін реалізував вихід сам на сам із Луніним після пасу Шабанова, і, нарешті, Циганков відзначився сам. За рахунку 3:0 Бойко парирував удар Фаупали з 11-метрового, призначеного за гру рукою Бурди.

Кияни задіяли вісьмох кандидатів до збірної — Бойка, Шабанова (гольовий пас), Бурду (гол), Буяльського, Гармаша (замінений на 70-й хвилині), Циганкова (гол та гольовий пас), Бєсєдіна (замінений на 78-й хвилині, гол) та Шепелєва (вийшов на заміну на 70-й хвилині). За «Зорю» також грали збірники — Лунін та Караваєв (замінений на 46-й хвилині).