Недільний доробок легіону: нічия Ярмоленка, запас Зінченка та Шахова

Ярмоленко не зміг допомогти «Боруссії» здолати «Вольфсбург», а Шахов та Зінченко спостерігали за грою своїх команд із запасу.
У 17-му турі чемпіонату Греції ПАОК півзахисника збірної України Євгена Шахова розгромив на виїзді аутсайдера турніру «Керкіру» — 3:0. Українець увесь матч провів у запасі.
В англійській Прем’єр-лізі у 23-му турі зазнав першої поразки в чемпіонаті «Манчестер Сіті» нашого Олександра Зінченка, який також спостерігав за грою з лави для запасних. Команда Хосепа Гвардіоли поступилася «Ліверпулю» (3:4) на полі суперника.
У німецькій бундеслізі дортмундська «Боруссія» Андрія Ярмоленка приймала у 18-му турі «Вольфсбург». Український півзахисник вийшов у стартовому складі своєї команди, провів на полі 78 хвилин, а сам матч закінчився внічию — 0:0.
Андрій Ярмоленко — володар призу «Золотий досвід-2024»
За підсумками 2024 року півзахисник київського «Динамо» та...
Андрій Ярмоленко: «Зараз усі збірні навчилися грати у футбол, уже немає легких ігор»
Капітан національної збірної України Андрій Ярмоленко разом із головни...
Андрій Ярмоленко: «Питання мотивації не стоїть, коли ти вдягаєш футболку національної збірної»
Капітан національної збірної України Андрій Ярмоленко разом із головни...
Андрій Ярмоленко: «У нас нічого не закінчилося — починається найцікавіше. Зробимо висновки...»
Капітан збірної України Андрій Ярмоленко був визнаний уболівальниками...