«Відкриті фестивалі футболу» відбулися у Сквирі, що на Київщині
Свято народної гри, «Відкриті фестивалі футболу», за участі школярів Сквири — вихованців академічного ліцею й гімназії № 5, учнів ЦДЮТ і юних спортсменів із місцевої ДЮСШ та ФК «Оріон» — стало гучною подією для краю.
Діти долучилися до футболу на спеціалізованих станціях, удосконалюючи техніку гри в умовах, що моделювали життєві ситуації крізь призму психології, безпеки, різноманітних завдань, — і насолодилися захопливим і повчальним ігровим дійством, знайшовши на фестивальному майданчику заняття до душі та нових друзів.

Фото КОАФ
А допомогли безпосереднім учасникам отримати заряд бадьорості та нові знання тренери, зокрема місцевий фахівець Богдан Лінчук, координатор «Відкритих фестивалів футболу» на Київщині Володимир Маслов і начальниця сектору Білоцерківського райуправління цивільного захисту Марина Денисенко. Яскравий захід відбувся за підтримки Української асоціації футболу та Київської обласної асоціації футболу.

Фото КОАФ
Проєкт Української асоціації футболу «Відкриті фестивалі футболу» — це:
- молодіжне лідерство у громадах;
- психосоціальна підтримка дітей військовослужбовців ЗСУ, дітей ВПО, дітей, які постраждали від війни;
- об’єднання та дружба між дітьми ВПО й місцевими дітьми, соціальна інтеграція;
- інклюзивне середовище, в якому беруть участь усі, зокрема діти з особливими освітніми потребами;
- знання з безпеки в умовах війни;
- філософія масового футболу — радість від гри замість результату за всяку ціну;
- виховання здорового способу життя;
- розвиток волонтерства;
- активізація місцевих громад через міжсекторні мережі (молодіжні лідери, учителі, тренери, психологи, фахівці з безпеки, батьки, місцева влада, меценати тощо).
У Великому Березному відкрили новий футбольний майданчик зі штучним покриттям
У межах рішення, ухваленого на засіданні Асамблеї регіонів Української...
ЗОАФ відновлює, розвиває та об’єднує: пів року нової сторінки запорізького футболу
Перші пів року під керівництвом Миколи Бєлого стали для Запорізької об...
На Житомирщині запрацював ще один центр «Інклюзивні футбольні секції»
У вересні на Житомирщині стартував новий етап соціального проєкту &laq...
Відбулася звітно-виборча конференція ГС «Всеукраїнська дитячо-юнацька футбольна ліга України»
Сьогодні, 29 жовтня в Будинку футболу відбулася звітно-виборча конфере...