Українські арбітрині працюватимуть на матчах відбору Євро-2026 (WU-17)

Квартет українських арбітринь працюватиме на матчах першого раунду відбору Євро-2026 (WU-17) у групі А1, що проходитимуть у Німеччині, і групі В5, що відбуватимуться на Мальті.
У групі А1 на грі Німеччина — Бельгія (23 жовтня) Олександра Вдовіна виконуватиме обов’язки одного з лайнсменів шведки Ханни Лааянен, а Софія Причина виступатиме в ролі четвертого арбітра.
На поєдинках Франція — Німеччина (26 жовтня) та Бельгія — Франція (29 жовтня) Причина буде головним арбітром, а Вдовіна — одним із її помічників на лінії.
Ще дві наші спеціалістки, Крістіна Козорог та Ірина Чайка, працюватимуть на поєдинках у групі В5, які проходитимуть на Мальті.
На грі Литва — Швеція (6 листопада) Козорог виступить у ролі головного арбітра, а Чайка — одного з лайнсменів. На матчі Швеція — Мальта (9 листопада) Ірина працюватиме помічницею на лінії головного арбітра з Грузії Мзевінарі Шарашанідзе, а Крістіна виконуватиме обов’язки четвертого арбітра.
Інформація Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань УАФ щодо врегулювання питання стосовно гостьових уболівальників
Комітет з питань стадіонів та безпеки проведення змагань Української а...
Комітет арбітрів УАФ провів низку проміжних семінарів та тестувань рефері
Комітет арбітрів УАФ провів низку проміжних семінарів та тестувань реф...
Українська арбітриня Світлана Грушко працюватиме на другому матчі дівочого чемпіонату світу-2025 (WU-17)
Українська арбітриня Світлана Грушко працюватиме вже на другому матчі...
УАФ звернулася до УЄФА щодо незаконної інтеграції клубів із тимчасово окупованих територій у систему російського футболу
Українська асоціація футболу направила офіційного листа до Союзу європ...