Українські кіберфутболісти готуються до участі у відборі до національної збірної на UEFA eEURO 2025

Українська асоціація футболу інформує про старт кампанії UEFA eEURO 2025 — офіційного турніру УЄФА з кіберфутболу, який проходитиме в дисципліні EA SPORTS FC.

Участь у змаганнях відбуватиметься в режимі Ultimate Team, а самі змагання проходитимуть у три етапи:

1. Відбір до складу національної збірної України — 16—17 серпня на грі FC 25. Організаторами етапу виступають УЄФА та EA SPORTS. Деталі та посилання на реєстрацію буде опубліковано додатково.

2. Онлайн-кваліфікація на грі FC 26 — 18—19 жовтня:

— перший день — груповий етап у форматі швейцарської системи (Swiss Stage);

— другий день — плей-оф за системою подвійного вибування (Double Elimination).

3. Фінальна частина на грі FC 26 відбудеться в середині грудня в офлайн-форматі. Точну дату, локацію та призовий фонд буде оголошено пізніше.

Переможець турніру UEFA eEURO 2025 отримає слот у кваліфікації FC Pro 26 World Championship Play-Ins, яка є частиною шляху до участі в глобальному фіналі FC Pro 26 World Championship.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
11.02.2026 19:13

СДЮСШОР «Миколаїв» U-19 стала володарем Кубка Південного регіону

У неділю, 8 лютого в Миколаєві відбулися вирішальні матчі та церемонія...

10.02.2026 16:15

Виконком УАФ призначив головних тренерів національних збірних команд України

Виконавчий комітет Української асоціації футболу ухвалив низку рішень...

09.02.2026 13:30

Оновлена організаційна структура керівництва та адміністративного апарату Української асоціації футболу

У межах раніше анонсованих змін, спрямованих на підвищення ефективност...

07.02.2026 11:00

ВЗА УАФ продовжує серію семінарів для тренерів команд Ліги майбутнього

Відділ забезпечення арбітражу Української асоціації футболу продовжує...

Підписатися на новини