Напередодні XXVII чергового Конгресу УАФ відбувся товариський матч його делегатів

24 квітня на полі київського НТК ім. В. Баннікова відбувся товариський матч, в якому зустрілися делегати XXVII чергового Конгресу Української асоціації футболу, що вже розпочався в Будинку футболу о 12:00 (наживо — на YouTube-каналі УАФ).
Фото: Дан Балашов
Представники розділилися на дві команди, «Сині» та «Жовті», які очолювали Віталій Кварцяний і тандем Андрія Біби з Ігорем Гатаулліним.
Колективи зіграли два тайми по 30 хвилин. Рахунок відкрили «Жовті»: уже на 10-й хвилині відзначився президент УАФ Андрій Шевченко. До перерви команда забила ще тричі, натомість її опоненти змогли розписатися у воротах суперника лише раз.
Фото: Дан Балашов
По перерві «Жовті» довели справу до логічного фіналу, підсумувавши дружню зустріч рахунком 6:3.
Ця гра стала першим матчем між делегатами Конгресу УАФ в історії, але планується, що подібні поєдинки стануть традиційними.
До уваги представників ЗМІ! Триває акредитація на ХХVІI Конгрес УАФ
Триває акредитація для представників ЗМІ на XXVII черговий Конгрес Укр...
Відбулося перше тренування в Центрі розвитку футболу УАФ
У Центрі розвитку футболу Української асоціації футболу відбулося перш...
Оновлені футбольні курси для вчителів на Дніпропетровщині
Упродовж лютого—березня поточного року 21 учитель фізичної культ...
Центр футбольної освіти та лідерства: третя сесія навчання за програмою PRO-диплома УЄФА
17—19 березня в Будинку футболу відбулася третя навчальна сесія...