Офіційно. У червні збірна України візьме участь у Турнірі чотирьох націй Canadian Shield, який відбудеться в Канаді

У червні поточного року збірна України вперше в історії проведе офіційні матчі в Канаді: у межах підготовки до відбору ЧС-2026 синьо-жовті разом із командами Канади, Нової Зеландії та Кот-д’Івуару візьмуть участь у Турнірі чотирьох націй Canadian Shield, що відбуватиметься в Торонто.

Це не просто чергові поєдинки, а подія, що має велике значення як для українського футболу, так і для всієї української діаспори за океаном, а також сприятиме зміцненню міжнародних зв’язків нашої держави в час війни.

Протягом цього історичного для нашої команди турніру вона проведе два матчі на стадіоні BMO Field, який 2026 року прийматиме зустрічі фінальної частини чемпіонату світу. 7 червня підопічні Сергія Реброва зіграють із господарем змагань, Канадою, а 10-го числа — із Новою Зеландією. Поєдинки відбуватимуться за регламентом ФІФА, а про час їхнього початку буде повідомлено додатково.

«Дякую Канадській футбольній асоціації за запрошення. Я впевнений, що майбутні матчі стануть важливою спортивною та соціальною подією для наших країн. Українці в Канаді завжди підтримували нашу збірну на поєдинках по всьому світу, тепер настав час нам приїхати до них у гості. Канада — дружня до нас країна, і ми з радістю прийняли запрошення. Готуємо не лише матчі, але й соціальні та благодійні активності», — зазначив президент УАФ Андрій Шевченко.

Угоду між Канадською футбольною асоціацією та Українською асоціацією футболу про участь збірної України в турнірі вже підписано. Канадська сторона зауважила, що з великою радістю чекає на збірну України. Також відзначається, що, окрім величезної української діаспори, Канада з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну прийняла в себе велику кількість наших біженців. Тож для багатьох із них це стане унікальною нагодою побачити свою національну команду наживо. Очікується, що трибуни будуть заповнені синьо-жовтими прапорами.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
09.09.2025 22:09

Сергій Ребров: «Ми ще нічого не програли, попереду багато матчів»

Головний тренер національної збірної України Сергій Ребров після матчу...

09.09.2025 21:01

Відбір ЧС-2026. Збірна України в гостях зіграла внічию з Азербайджаном

Сьогодні, 9 вересня національна збірна України проводила другий поєдин...

09.09.2025 15:00

Відбір ЧС-2026. Азербайджан — Україна: Скічко й Шевякін прокоментують матч на MEGOGO

Сьогодні, 9 вересня національна збірна України проведе свій другий мат...

08.09.2025 17:43

Олександр Зінченко: «Маємо бути готовими та налаштованими на сто відсотків»

Олександр Зінченко разом із головним тренером збірної України Сер...

Підписатися на новини