Збірна України з футзалу залишається на п’ятому місці в рейтингу УЄФА

У грудневому рейтингу національних команд, оновленому УЄФА, збірна України з футзалу перебуває на п'ятій сходинці.

Згідно з рейтингом УЄФА синьо-жовті входять до десятки найкращих європейських команд, займаючи п'яту позицію. Додамо, що лідером рейтингу є Португалія.

Від позиції збірної залежить кількість представників країни в Лізі чемпіонів УЄФА. У сезоні-2025/2026 від України до ЛЧ уперше буде делеговано два клуби.

З невеликою долею ймовірності наша країна могла втратити цю можливість за умови, що європейський турнір поточного сезону виграє команда не з топ-3 країн рейтингу УЄФА. Однак до фіналу чотирьох пробилися представники саме чільної трійки — Португалії, Казахстану, Іспанії.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
15.06.2025 16:14

Київський «ХІТ» утретє поспіль став чемпіоном України з футзалу

У фінальному протистоянні у Favbet Екстра-лізі сезону-2024/2025 київсь...

16.04.2025 10:00

Олександр Косенко: «Ще раз дякую хлопцям, вони підтримали своє реноме»

Головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко підбив під...

15.04.2025 20:42

Євро-2026 із футзалу. Збірна України завершила основний раунд відбору перемогою над Румунією

Підопічні Олександра Косенка завершили виступ в основному раунді відбо...

15.04.2025 10:00

Євро-2026 із футзалу. Сьогодні збірна України проведе свій заключний матч у відбірному турнірі — проти Румунії

Збірна України з футзалу завершить свій шлях в основному раунді відбор...

Підписатися на новини