Володимир Пятенко: «У другому таймі забракло концентрації, чим і скористалися суперниці»

У Стамбулі в першому матчі першого раунду плей-оф відбору Євро-2025 із туркенями жіноча збірна України зіграла внічию — 1:1.

Головний тренер жіночої збірної України Володимир Пятенко в коментарі офіційному сайту УАФ розповів, що завадило синьо-жовтим здобути перемогу:

— Були два різні тайми. У першому мої підопічні повністю виконали план на гру — частіше контролювали м’яч, нестандартно діяли на флангах, добре на підбираннях. Важливо, що територіальну перевагу вдалося матеріалізувати в забитий м’яч.

Не виключено, що дівчата передчасно повірили, що можуть узяти гору без особливих зусиль. Після перерви нам уже бракувало концентрації, чіткої підстраховки, чим і скористалися господарки, вирівнявши становище. Ще були напівмоменти, але обидві команди їх не реалізували. Прикро, що ми не втримали переможний рахунок, тепер будемо відштовхуватися від того, що маємо.

Важливо, що обійшлося без серйозних пошкоджень, і в матчі-відповіді, який відбудеться у столиці Молдови 29 жовтня, можна буде розраховувати на всіх ключових гравчинь.

Сьогодні ми вирушаємо зі Стамбула до Кишинева, де ввечері вже заплановане тренування на стадіоні «Зімбру».

21.10.2024 12:00

Євро-2025 серед жіночих команд. Збірна України готується до матчів плей-оф у турецькій Антальї

Із 19 жовтня жіноча збірна України в Антальї готується до поєдинків&nb...

16.08.2024 11:00