Друга ліга. На звитягу «Куликова-Білки» було кому відповісти

Відбулися поєдинки 10-го туру чемпіонату України серед команд другої ліги.

Знову продемонстрували свій бійцівський характер футболісти «Куликова-Білки». Їх не злякало те, що черговий суперник, «Полісся-2», підсилився кількома гравцями з основної команди. Гості свою територіальну перевагу матеріалізували в гол, забитий Микитою Шарабурою. Не вибив їх із колії й пропущений на п'ятій компенсованій до другого тайму хвилині м’яч після удару Олексія Авраменка. Ще за три хвилини юний Данило Пилипчук завершив стрімку контратаку куликівців влучним пострілом під поперечку — 2:1. Ця перемога дозволила галичанам помінятися місцями з поліщуками в турнірній таблиці.

Проте вони лише треті в групі «А», оскільки вчора свій поєдинок з «Ужгородом» виграв «Рух-2» — 3:0, а сьогодні вольову звитягу у Вільхівцях завдяки дублю Богдана Оринчака відсвяткував «Пробій» — 2:1.

Решта переслідувачів помітно відстали, зокрема амбітна «Скала 1911», яка несподівано вдома програла другій клубній команді тернопільської «Ниви» — 1:2.

А в групі «Б» сьогодні лідер, «Колос-2», втратив цінні очки в матчі із «Чайкою» — 1:1. Цією осічкою одразу скористалися «Чернігів» та «Олександрія-2», які дещо скоротили відставання від фаворита.