Євро-2025 (U-21): молодіжна збірна України в Англії зазнала першої поразки у відбірному турнірі

Сьогодні молодіжна збірна України проводила свій черговий поєдинок у відбірному турнірі Євро-2025 (U-21) — проти команди Англії.

До цієї зустрічі підопічні Унаї Мельгоси здобули вісім перемог у восьми матчах. Сьогодні ж у Борнмуті на стадіоні «Дін Корт» їм протистояли найгрізніші суперники у групі — англійці.

У першому таймі господарі мали повну перевагу — вони завдали по воротах Нещерета сімох ударів (один у площину), а наші не спромоглися відповісти жодним. Підопічні Бена Футчера створили три дуже небезпечні моменти, а найбільшу загрозу ніс Жіро-Хатчінсон. Його ударам на 16-й та 45-й хвилині лише трохи не вистачило влучності. Ще в одному випадку, після удару Макейті, врятував наш голкіпер.

Після перерви українці явно додали в атаці, і моменти почали виникати вже біля воріт обох команд. На удар Волошина суперники відповіли шансами для Макейті та Філоджіна. А на 71-й хвилині підопічні Унаї Мельгоси повели в рахунку. Очеретько подав кутовий до дальньої стійки, і Михавко класно зіграв головою.

Утім, англійці змогли не лише відігратися. На 88-й хвилині Макейті чудово виконав штрафний удар і відновив рівновагу, а на другій компенсованій хвилині він оформив дубль і приніс перемогу своїй команді — 2:1. Таким чином, збірна України U-21 зазнала першої поразки у відбірній групі F, попри це, вона має путівку до фінального турніру. Жеребкування відбудеться 3 грудня в Братиславі.

Євро-2025 (U-21). Кваліфікаційний турнір. Група F

Англія (U-21) — Україна (U-21) — 2:1 (0:0)

Голи: Макейті (88, 90+2) — Михавко (71).

Англія (U-21): Траффорд, Грей (Роджерс, 63), Гарвуд-Белліс, Квонса, Голл, Філоджін (Айлінг-Джуніор, 84), Макейті, Мортон (Андерсон, 78), Гіншелвуд (Скарлетт, 84), Жіро-Хатчінсон (Гіттенс, 64), Делап.

Україна (U-21): Нещерет, Вівчаренко, Михавко, Мельниченко, Крупський (Брагару, 46), Ярмолюк, Федор (Яцик, 72), Очеретько, Хлань (Смоляков, 56), Краснопір (Горбач, 56), Волошин (Квасниця, 84).

Арбітр: Йоакім Естлінг (Швеція).

Попереджені: Грей (55), Філоджін (56), Голл (89) — Хлань (26).

Плей-оф: 11—19 листопада 2024 року.

У фінальній частині Євро-2025 (U-21) виступатимуть 16 команд: Словаччина та ще 15 збірних, що приєднаються до неї за результатами відбору (дев'ять переможців груп, три найкращі команди серед володарів других місць та три переможці плей-оф, в якому гратимуть шість володарів других місць).