ЧС-2024 з футзалу. Збірна України обіграла Францію та здобула історичні бронзові нагороди

У своєму сьомому й заключному поєдинку фінального турніру ЧС-2024 збірна України з футзалу в боротьбі за третє місце обіграла команду Франції.

На груповому етапі наша збірна спочатку поступилася Аргентині (1:7), а потім перемогла Анголу (7:2) та Афганістан (4:1). Посівши у квартеті друге місце, в 1/8 фіналу синьо-жовті здолали команду Нідерландів (3:1). У чвертьфіналі підопічні Олександра Косенка впоралися з Венесуелою (9:4), а в півфіналі не встояли перед Бразилією (2:3).

Тож сьогодні в Ташкенті синьо-жовті боролися за бронзові медалі мундіалю. Їхнім суперником була команда Франції, дебютант чемпіонатів світу. Додамо, що через травму не міг допомогти нашій збірній Шотурма.

Фото ФІФА

Перші 10 хвилин матчу були небагатими на моменти: кілька сейвів здійснив Сухов, своєю чергою українці нечасто загрожували воротам суперника. Усе змінив гол нашої команди, коли після перехоплення Чернявський забив із пасу Корсуна. Французи одразу відповіли небезпечною атакою, але дивом ніхто не замкнув дальню стійку.

До перерви міг забивати Абакшин, який в одному з епізодів поцілив у стійку, а потім добив вище воріт. Можна пригадати сейв Гарроса після удару Корсуна, а також влучання Семенченка в поперечину після кутового. Своєю чергою Сухов виручив нашу команду після двох гострих випадів Гіріо.

Французи активно почали другий тайм, але забили українці — на 22-й хвилині Зварич головою замкнув подачу Семенченка. Проте трикольорові швидко скоротили відставання, коли Гіріо розіграв контратаку й віддав Саадаві вже на порожні ворота.

Фото ФІФА

На 27-й хвилині наша збірна збільшила свою перевагу — Жук отримав пас від Шведа, поставив спину й проштовхнув м’яч у ворота. За мить Жук оформив дубль, зігравши на добиванні після удару Мельника. Надалі хет-триком вистрілив Абакшин, відправляючи м’яч у порожні ворота після помилок французів при грі з п’ятим польовим.

Тож підопічні Олександра Косенка перемогли в поєдинку за третє місце з рахунком 7:1. Наша футзальна збірна виборола історичні бронзові нагороди чемпіонату світу.

Фото ФІФА

ЧС-2024 з футзалу. Фінальний турнір. Матч за 3-тє місце

06.10.2024

Україна — Франція — 7:1 (1:0)

Голи: Чернявський (11), Зварич (22), Жук (27, 28), Абакшин (30, 30, 33) — Саадаві (23).

Україна: Сухов (Савенко, 37, Ципун, 39) — Зварич, Корсун (к), Семенченко, Абакшин; Швед, Жук, Чернявський, Микитюк, Мельник, Фаренюк.

Тренер: Олександр Косенко.

Франція: Гаррос — Саадаві, Мухудін, Мохаммед, Гіріо; Локока, Бельхадж, Рамірес (к), М. Туре, М. С. Туре, Менендес, Чапче, Бендалі, Лютен.

06.10.2024 10:00

ЧС-2024 з футзалу. Сьогодні збірна України проведе матч за третє місце — проти Франції

В Узбекистані завершується фінальний турнір чемпіонату світу з футзалу...

03.10.2024 20:01

ЧС-2024 з футзалу. Збірна України зіграє в матчі за третє місце з командою Франції

Сьогодні, 3 жовтня визначився суперник збірної України з футзалу в мат...

03.10.2024 11:00

Микола Микитюк: «Зараз головне — відновитися й готуватися до гри за третє місце»

Гравець збірної України з футзалу Микола Микитюк прокоментував півфіна...

02.10.2024 21:45

Олександр Косенко: «Сподіваюся, цього разу ми скористаємося шансом вибороти медалі»

Головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко прокоменту...