ЧС-2024 з футзалу. Сьогодні збірна України проведе матч 1/4 фіналу — проти Венесуели

В Узбекистані триває фінальний турнір чемпіонату світу з футзалу, який до 6 жовтня проходитиме в трьох містах — Андижані, Бухарі й Ташкенті.

Сьогодні, 29 вересня в Ташкенті збірна України проведе свій п'ятий на форумі матч — у межах 1/4 фіналу проти команди Венесуели.

Початок поєдинку — о 18:00 за київським часом. Наживо його транслюватимуть платформи «Суспільне Спорт» (діджитал, канали суспільного мовлення, Ютуб, сайт).

На груповому етапі синьо-жовті спочатку поступилися Аргентині — 1:7, а потім двічі впевнено перемогли — Анголу (7:2) та Афганістан (4:1). Згодом наша команда виборола путівку до 1/4 фіналу в матчі з Нідерландами (3:1) і чекала, хто стане її опонентом у битві за місце в топ-4. У підсумку суперником виявилася Венесуела, яка несподівано перемогла Іспанію — 2:1, забивши вирішальний м'яч на передостанній хвилині.

Венесуела пролізла в плей-оф останньої миті з третього місця за рахунок одного забитого м'яча (поєдинки в групі: Іран — 1:7, Франція — 3:7, Гватемала — 7:3), але недооцінювати її точно не треба. Чого лише варта перемога над дворазовими чемпіонами світу, іспанцями. Та й на нещодавньому Кубку Америки команда взяла бронзу, пропустивши вперед лише Бразилію та Аргентину.

Нагадаємо, до півфіналу мундіалю збірна України виходила лише одного разу — 1996 року (у підсумку — четверте місце), а у чвертьфіналі востаннє грала 2012-го.

У Ташкенті наставник синьо-жовтих Олександр Косенко може розраховувати на 14-х виконавців.

45. Бразилія — Марокко (15:30, Бухара)

46. Україна — Венесуела (18:00, Ташкент)

30.09.2024

47. Франція — Парагвай (15:30, Бухара)

48. Казахстан — Аргентина (18:00, Ташкент)

1/2 фіналу

02.10.2024

49. Переможець 46 — переможець 45 (18:00, Ташкент)

03.10.2024

50. Переможець 48 — переможець 47 (18:00, Ташкент)

Матч за 3-тє місце

06.10.2024

Переможений 49 — переможений 50 (15:30, Ташкент)

Фінал

06.10.2024

Переможець 49 — переможець 50 (18:00, Ташкент)

Час початку матчів — київський.

25.09.2024 11:02

Михайло Зварич: «Дякую всім партнерам і вітаю їх із перемогою!»

24 вересня збірна України в 1/8 фіналу ЧС-2024 з футзалу переграла ком...

24.09.2024 20:11

Олександр Косенко: «Добре, що ми проявили характер. Це дуже важливо для майбутнього»

Головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко прокоменту...

24.09.2024 19:36

ЧС-2024 з футзалу. Збірна України перемогла команду Нідерландів і зіграє у чвертьфіналі

У своєму четвертому поєдинку фінального турніру ЧС-2024 збірна України...

22.09.2024 13:05

Даниіл Абакшин: «Ми всі дуже задоволені, що пройшли в плей-оф, і будемо старатися надалі йти крок за кроком»

Даниіл Абакшин, автор гола збірної України з футзалу у ворота команди...