Артем Довбик відзначився голом за «Рому» в матчі Ліги Європи

У межах 1-го туру основного раунду оновленої Ліги Європи відбулося два матчі, в яких узяли участь легіонери збірної України.

У Римі «Рома» Артема Довбика приймала іспанський «Атлетик». Наш футболіст вийшов у стартовому складі й відзначився забитим м’ячем у третьому поспіль поєдинку «Вовків». Зрештою українця замінили на 81-й хвилині, а гра закінчилася нічиєю — 1:1.

У Ліоні місцевий клуб зустрічався з грецьким «Олімпіакосом» Романа Яремчука. Наш форвард провів на полі 60 хвилин, а вже після того, як його замінили, гості пропустили двічі й поступилися — 0:2.

22.09.2024 21:06

Артем Довбик відзначився забитим м’ячем та гольовою передачею в матчі своєї «Роми»

У матчі 5-го туру італійської Серії А «Рома» нападника збі...

05.09.2024 11:24

Артем Довбик не допоможе збірній України у вересневих матчах Ліги націй-2024/2025

Нападник Артем Довбик не зможе зіграти за збірну України у вересневих...

02.09.2024 10:00