Вік-енд для легіонерів збірної України: перший гол Довбика за «Рому», рання заміна Миколенка та розгром у дербі Циганкова

Минулого вік-енду у складах своїх клубів на поле виходило восьмеро з 12-ти легіонерів збірної України, яких Сергій Ребров запрошував на вересневі матчі Ліги націй-2024/2025.

У суботу, 14 вересня, у 4-му турі англійської Прем’єр-ліги «Евертон» Віталія Миколенка (замінений на 26-й хвилині) на виїзді програв «Астон Віллі» (2:3), а «Борнмут» Іллі Забарного (повний матч) удома поступився «Челсі» Михайла Мудрика (весь матч у запасі) із рахунком 0:1.

У 6-му турі австрійської бундесліги ЛАСК Максима Таловєрова (вийшов на заміну на 69-й хвилині) програв виїзне міське дербі «Лінцу» (0:1).

У межах 5-го туру португальської Прімейри «Бенфіка» Анатолія Трубіна (повний матч) розбила в Лісабоні «Санта-Клару» — 4:1.

У неділю, 15 вересня, у 4-му турі італійської Серії А «Дженоа» Руслана Маліновського (вийшов на заміну на 46-й хвилині) на рідному стадіоні розійшовся миром (1:1) із «Ромою» Артема Довбика (замінений на 81-й хвилині), який відзначився своїм дебютним голом у складі «Вовків».

У 5-му турі іспанської Ла Ліги «Жирона» Віктора Циганкова (замінений на 69-й хвилині) на своєму стадіоні розгромно поступилася «Барселоні» — 1:4.

Зрештою, у 4-му турі грецької Суперліги «Олімпіакос» Романа Яремчука (вийшов на заміну на 61-й хвилині) розкатав суху домашню нічию з «Панетолікосом».

14.09.2024 13:00

Вік-енд для легіонерів збірної України: під знаком дербі наших хлопців в Англії та Італії

Перший після міжнародної паузи ігровий клубний вік-енд для легіонерів...

12.09.2024 13:00

Гвардійці збірної України: сумний ювілей Матвієнка та черговий рекорд Ярмоленка

Після двох вересневих матчів збірної України в Лізі націй-2024/2025 пр...

11.09.2024 15:00

Бомбардири збірної України: дебютний забитий м’яч Владислава Ваната

11.09.2024 00:31

Сергій Ребров: «У матчі із Чехією все вирішили помилки, яких ми припустилися в обороні»

За підсумками поєдинку Ліги націй-2024/2025 із командою Чехії, як...