U-18/19: юнацька збірна України зіграла внічию в першому спарингу зі Швейцарією

Юнацька збірна України U-18/19 (футболісти не старші 2006 року народження) уперше цього року зібралася для спільної роботи.

В юнацької збірної України, яка в листопаді братиме участь у кваліфікаційному раунді Євро-2025 (U-19), 2 вересня розпочався тренувальний збір, що проходить у Швейцарії.

Синьо-жовті запланували два спаринги з місцевими однолітками. Перший із них відбувся в місті Віль сьогодні, 6 вересня.

Уже на 4-й хвилині українці відкрили рахунок — після кутового Гусол із другої спроби відправив м’яч у ворота. Пізніше перевагу гостей класним дальнім ударом подвоїв Синчук, проте ще до перерви господарі вирівняли становище — дубль зробив Лонджа.

У другому таймі команди обійшлися без голів, тож маємо нічийний результат — 2:2. Другий спаринг відбудеться 9 вересня (початок — о 15:00 за Києвом).

Товариський матч юнацьких збірних

06.09.2024

Швейцарія (U-18/19) — Україна (U-18/19) — 2:2 (2:2)

Голи: Лонджа (25, 30) — Гусол (4), Синчук (22).

Швейцарія (U-18/19): Муслія, Срданович, Сміт, Єтцер, Романо, Цімба (Маєр, 87), Паренте, Лонджа (Лентіні, 67), Акаомен, Цава, Греко (Дербасі, 74).

Україна (U-18/19): Суркіс (Бакус, 46), Лобко, Гусол (Калин, 72), Цуканов (Осипенко, 82), Видиш (Бабак, 46), Синчук (Шевченко, 46), Дикий, Захарченко, Бундаш (Лень, 72), Шершень, Коробов (Абрамов, 82).

Попереджені: Акаомен (42), Цімба (49), Цава (90+3) — Бундаш (58), Дикий (87).

Нагадаємо, ця збірна готується до кваліфікації Євро-2025 (U-19). За результатами жеребкування першого етапу змагань вона опинилася в групі 1 разом із Нідерландами, Словенією та Казахстаном. Мінітурнір проходитиме в Нідерландах, а матчі відбудуться 13-го, 16-го та 19 листопада.

Результати жеребкування кваліфікаційного раунду Євро-2025 (U-19)

Група 1: Україна, Нідерланди, Словенія, Казахстан.

Група 2: Німеччина, Угорщина, Кіпр, Андорра.

Група 3: Англія, Бельгія, Болгарія, Литва.

Група 4: Туреччина, Польща, Мальта, Гібралтар.

Група 5: Франція, Шотландія, Уельс, Ліхтенштейн.

Група 6: Чехія, Фінляндія, Швейцарія, Сан-Марино.

Група 7: Ірландія, Ісландія, Азербайджан, Молдова.

Група 8: Італія, Греція, Боснія і Герцеговина, Чорногорія.

Група 9: Норвегія, Швеція, Грузія, Естонія.

Група 10: Іспанія, Австрія, Косово, Фарерські о-ви.

Група 11: Ізраїль, Данія, Північна Ірландія, Албанія.

Група 12: Словаччина, Латвія, Північна Македонія, Люксембург.

Група 13: Сербія, Хорватія, Вірменія, білорусь.

До еліт-раунду відбору вийдуть по дві перші збірні кожної групи кваліфікаційного раунду й найкраща третя. Разом із Португалією навесні 2025 року в семи групах вони змагатимуться за сім путівок до фінального турніру. Румунія як господар таку отримала автоматично.

06.05.2024 16:00

Євро-2025 (U-19): відомі терміни й місце проведення кваліфікаційного турніру за участі юнацької збірної України

Визначилися місце й терміни проведення кваліфікаційного раунду чемпіон...

19.12.2023 15:01

2023: підсумки року для юнацької збірної України U-17/18

Юнацька збірна України, складена з гравців 2006 року народження, у 202...

14.09.2023 15:00

Юрій Мороз: «Команда не відсиджувалася в обороні, а намагалася атакувати, втілювати в життя награні схеми»

Головний тренер юнацької збірної України U-18 Юрій Мороз задоволений р...

10.09.2023 14:02

U-18: юнацька збірна України завершила турнір Вацлава Єжека перемогою над командою Словаччини

У третьому матчі на турнірі Вацлава Єжека в Чехії підопічні Юрія Мороз...