Ліга конференцій. «Кривбас» завершив єврокубковий сезон поразкою від «Бетісу»

Криворізький «Кривбас» не зумів подолати плей-оф раунд кваліфікації Ліги конференцій-2024/2025 і завершив єврокубковий сезон.

Тиждень тому в словацьких Кошицях підопічні Юрія Вернидуба поступилися «Бетісу» — 0:2. Тепер же на «Кривбас» чекав матч-відповідь у Севільї.

Господарі одразу заволоділи ініціативою, регулярно пробиваючи по воротах. Був момент і в українців — Бандейра з подачі Драмбаєва поцілив у стійку. А під кінець першого тайму «Бетіс» тричі розписався у воротах Кліщука — відкрив рахунок Руїбаль, а потім дубль оформив Еззалзулі.

У другому таймі можна відзначити небезпечні удари Еззалзулі й Микитишина, а також подвійний сейв Кліщука під час однієї з атак господарів. Наприкінці матчу «Бетіс» мав моменти, але рахунок не змінився — 3:0 на користь іспанців. Для «Кривбасу» єврокубковий сезон завершено.

Ліга конференцій-2024/2025. Плей-оф раунд. Матч-відповідь

«Бетіс» (Іспанія) — «Кривбас» (Україна) — 3:0 (3:0)

Голи: Руїбаль (40), Еззалзулі (41, 43).

«Бетіс»: Сілва, Бельєрін, Льоренте (Перро, 46), Натан, Родрігес, Кардосо, Альтіміра, Родрі (Хуанмі, 68), Лосада, Еззалзулі (Форнальс, 59), Руїбаль (к) (Діао, 46).

Запасні: Адріан, Вієйтес, Карвалью, Рока, Сабалі.

Тренер: Мануєль Пеллегріні.

«Кривбас»: Кліщук, Бандейра (Понєдєльнік, 46), Романчук, Стецьков, Дібанго, Бізімана, Вакулко (к) (Хомченовський, 71), Кузик (По, 46), Луньов (Соса, 59), Драмбаєв, Кожушко (Микитишин, 59).

Запасні: Хома, Маханьков, Твердохліб, Аморозо, Конате.

Тренер: Юрій Вернидуб.

Арбітр: Ігор Паяц (Хорватія).

29 серпня. Севілья. «Естадіо Беніто Вільямарін».

Перший матч — 2:0.

25.08.2024 15:30

Представник України працюватиме на матчі плей-оф раунду Ліги конференцій-2024/2025

На матчі-відповіді плей-оф раунду Ліги конференцій-2024/2025 «Па...

22.08.2024 22:53

Ліга конференцій. «Кривбас» поступився «Бетісу» в першому матчі плей-оф раунду кваліфікації

Сьогодні криворізький «Кривбас» зустрівся з іспанським &la...

20.08.2024 16:00

Українські арбітри працюватимуть на матчі плей-оф раунду Ліги конференцій-2024/2025

На першому матчі плей-оф раунду Ліги конференцій-2024/2025 «Гекк...

08.08.2024 12:10

Представники України працюватимуть на матчах кваліфікації Ліги конференцій-2024/2025

На матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій-2...