«Челсі» Мудрика влаштував побиття суперника в матчі англійської Прем’єр-ліги

У 2-му турі англійської Прем’єр-ліги «Челсі» Михайла Мудрика грав на виїзді з «Вулвергемптоном», а «Борнмут» Іллі Забарного приймав «Ньюкасл».

Обидва футболісти збірної України вийшли у стартових складах своїх команд. Мудрика замінили в перерві, коли рахунок на табло був 2:2. Зрештою гості відвантажили «Вовкам» за другий тайм ще чотири м’ячі та виграли — 6:2.

Забарний за традицією провів повний поєдинок, що закінчився нічиєю — 1:1.

«Челсі» з трьома очками поки що перебуває на сьомій сходинці турнірної таблиці АПЛ, а «Борнмут», маючи два очки, посідає 14-те місце.

23.08.2024 10:00

«Челсі» Михайла Мудрика здобув перемогу в матчі плей-оф раунду кваліфікації Ліги конференцій

У першому матчі плей-оф раунду відбору Ліги конференцій-2024/2025 англ...

11.05.2024 21:41

Гол Михайла Мудрика допоміг його «Челсі» здобути виїзну перемогу в чемпіонаті Англії

У передостанньому турі англійської Прем’єр-ліги-2023/2024 &laquo...

19.04.2024 11:20

Євро-2024. Кадри збірної України у відбірному турнірі: Михайло Мудрик

У відборі Євро-2024 півзахисник лондонського «Челсі» Михай...

31.03.2024 10:00

Михайло Мудрик заробив пенальті та вилучення для суперника в матчі свого «Челсі» в АПЛ

У поєдинку 30-го туру англійської Прем’єр-ліги «Челсі&raqu...