Богдан Когут: «Сподіваюся, що ця кубкова звитяга послужить для «Вересу» поштовхом»

Капітан «Вересу» Богдан Когут у коментарі офіційному сайту УАФ поділився враженнями від перемоги на третьому попередньому етапі Vbet Кубку України над «Металістом 1925» (4:0):

— Це була наша найкраща гра в поточному сезоні. Якщо в першому таймі ми більше діяли у своєму стилі: високо пресингували, використовували всю ширину поля, аби ускладнити життя супернику, — то після перерви вже грали за результатом, адже вигравали — 2:0.

Звісно, наші швидкі голи мали чимале значення, не виключено, що ми скористалися незіграністю харків’ян, кольори яких захищала ціла група новачків. Але це вже проблеми слобожан.

Приховувати не буду — приємно здобути першу перемогу в сезоні, тим паче — над амбітним суперником, у складі якого переважно імениті виконавці. Сподіваюся, що цей успіх послужить для «Вересу» поштовхом, і ми поступово надолужимо згаяне в чемпіонаті.

Що ж до кубкового турніру, то кортить у наступному раунді помірятися силами з «Карпатами» або «Буковиною». Чому? Свого часу мені довелося захищати ворота цих самобутніх команд.

Vbet Кубок України-2024/2025. Третій попередній етап: офіційні дані

23.08.2024 12:00

Валерій Іващенко: «Оболонь» могла не доводити справу до футбольної лотереї»

Керманич київської «Оболоні» Валерій Іващенко в коментарі...

13.08.2024 10:00

Володимир Ковалюк: «Зробили гарний подарунок до 100-річного ювілею клубу»

Головний тренер городенківського «Пробою» Володимир Ковалю...

12.08.2024 18:43

Vbet Кубок України-2024/2025: амбітні аматори не помітили ще одного представника першої ліги

Відбулися поєдинки другого попереднього етапу Vbet Кубку України сезон...