Друга ліга. У дербі Львівщини сильнішою виявилася «Скала 1911», історичні голи дебютантів

Центральним у 2-му турі другої ліги було дербі Львівщини в Стриї, де «Скала 1911» приймала «Куликів-Білку» (група «А»).

До перерви господарі зуміли матеріалізувати територіальну перевагу в гол, забитий активним Володимиром Лук’янченком. Складалося враження, що все під контролем стриян, але на 50-й хвилині Іван Пастух залишив їх у меншості. Граючи в більшості, гості почали частіше володіти м’ячем, проте до гострих моментів біля володінь «Скали 1911» справа не доходила. А в компенсований час Андрій Ралюченко забив другий м’яч, знявши з порядку денного питання про переможця — 2:0.

Історичні події сталися в поєдинках у Вільхівцях, Івано-Франківську, Глибочиці й Бучі, де перші голи за час виступів серед команд майстрів оформили «Вільхівці» (автор — Олександр Глагола), «Самбір-Нива-2» (Денис Довбецький), «Полісся-2» (Йока) і «Колос-2» (Сергій Шевчук).

Відкрила лік м’ячам, забитим цього сезону, і вінницька «Нива» (група «Б»). У Полтаві подоляни з’ясовували стосунки з «Ворсклою-2», яку очолює Ія Андрущак — перша жінка-тренер чоловічої команди майстрів в українському футболі. Усе йшло до підписання мирної угоди, але керманич «Ниви» Юрій Ярошенко випустив на заміну 18-річного Івана Рябого, і той на 87-й хвилині забив переможний м'яч.

Результати і турнірні таблиці

26.08.2024 18:34

Друга ліга. Прискорення «Пробою» та «Скали 1911» і стартове фіаско «Гірника-Спорту»

Відбулися поєдинки 3-го туру чемпіонату України серед команд другої лі...

08.08.2024 19:23

Друга ліга. Гольова засуха в Самборі, Вінниці, Макарові, спалах результативності в Чернігові

Друголігова першість стартувала поєдинком «Самбір-Нива-2»...

21.07.2024 15:14

Друга ліга. Кадрові зміни у «Кремені», непоступливість вінницької «Ниви», міцні позиції «Скали 1911»