Ліга чемпіонів. Київське «Динамо» перемогло в гостях «Рейнджерс» і вийшло в плей-оф раунд кваліфікації

Київське «Динамо» у Глазго провело матч-відповідь 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти шотландського «Рейнджерс».

Перший поєдинок, у Любліні, номінально домашній для киян, завершився внічию — 1:1. У Глазго ж у першому таймі відразу зав'язалася жорстка боротьба по всьому полю. Кияни запам'яталися двома фланговими прострілами Владислава Кабаєва, а господарі мали шанс відкрити рахунок після швидкої контратаки й удару Росса Маккосленда, з яким упорався Георгій Бущан.

Після перерви на 51-й хвилині підопічні Олександра Шовковського отримали чисельну перевагу через вилучення Жефте за удар ліктем Олександра Караваєва. Після цього біло-сині пішли уперед, і два чудові шанси мали той самий Караваєв і Віталій Буяльський.

Розв'язка наступила лише під кінець поєдинку. На 82-й хвилині Олександр Піхальонок чудово пробив із лінії штрафного в нижній кут воріт, а зв дві хвилини Назар Волошин скористався фланговою передачею Миколи Шапаренка й удруге засмутив голкіпера «Рейнджерс».

Отже, 2:0 — гостьова перемога «Динамо», яка вивела нашу команду в раунд плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів.

Відзначимо, що на матчі були присутні президент УАФ Андрій Шевченко та головний тренер національної збірної України Сергій Ребров.

Ліга чемпіонів-2024/2025. 3-й кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь

«Рейнджерс» (Шотландія) — «Динамо» (Україна) — 0:2 (0:0)

Голи: Піхальонок (82), Волошин (84).

«Рейнджерс»: Батленд, Їлмаз (Девіс, 77), Сауттар, Преппер, Таверньєр, Баррон, Дьоманде (Д. Стерлінг, 67), Жефте, Лоуренс (Матондо, 85), Маккосленд (Черни, 46), Дессерс.

«Динамо»: Бущан, Дубінчак, Михавко, Попов, Караваєв (Біловар, 90+1), Шапаренко (Лонвейк, 90), Бражко, Буяльський (Брагару, 75), Кабаєв (Піхальонок, 75), Ванат, Ярмоленко (Волошин, 68).

Арбітр: Марко Гуїда (Італія).

Попереджені: Жефте (31), Дьоманде (45).

На 51-й хвилині вилучений Жефте («Рейнджерс») — повторне попередження.

13 серпня. Глазго. «Гемпден Парк».

Перший матч — 1:1.

Таким чином, у раунді плей-оф Ліги чемпіонів київське «Динамо» зустрінеться з австрійським «РБ Зальцбург». Матчі відбудуться 20—21-го та 27—28 серпня.