До старту другої ліги. Родзинкою змагань стане участь одразу семи других команд представників УПЛ та першої ліги
![](/photos/chemp-ukr/2-liga-24-25/куликів-нива-в.jpg)
Сьогодні, 7 серпня розпочнеться суперництво в українській першості серед команд другої ліги.
Серед учасників — 20 команд, розділених за територіальним принципом на дві групи. Пряму путівку до першої ліги здобуде лише клуб, який візьме гору в стиковому поєдинку переможців груп.
Родзинкою змагань стане участь одразу семи других команд представників УПЛ та першої ліги. Знову виступатиме у ПФЛ «Ужгород», у складі якого наймолодший гравець вітчизняних команд майстрів — 15-річний Максим Кічун.
Усе ж, на думку експертів, більша увага буде прикута до виступу інших команд. У групі «А» інтерес викликає суперництво команд зі Львівщини («Скала 1911», «Куликів») та Івано-Франківщини («Пробій», «Ревера 1908»). Кілька днів тому стрияни вже довели, що з ними доведеться рахуватися, узявши гору над першоліговим «Епіцентром» у кубковому поєдинку. Усі ці команди продуктивно попрацювали на трансферному ринку й перебувають у бойовій спортивній формі.
У групі «Б» амбітні плани в «Гірника-Спорту», який не збирається затримуватися в другій лізі, та «Тростянця», який очолив відомий фахівець Юрій Бакалов, запросивши кількох досвідчених виконавців.
Друга ліга А. 1-й тур
Друга ліга Б. 1-й тур
Друга ліга. Кадрові зміни у «Кремені», непоступливість вінницької «Ниви», міцні позиції «Скали 1911»
Суперництво в другій лізі стартує 4 серпня. На відміну від минулого се...
Визначилися переможці перехідних матчів за місця в першій лізі сезону-2024/2025
Сьогодні, 8 червня відбулися матчі-відповіді плей-оф за місця в першій...
Відбулися перші перехідні матчі за місця в першій лізі сезону-2024/2025
Сьогодні, 1 червня відбулися перші матчі плей-оф за місця в першій ліз...
Друга ліга. «Дружба» підвищується в класі, а ФК «ЮКСА» та «Звягель» зіграють у перехідних матчах
Сьогодні визначилася найсильніша команда другої ліги, яка здобула прав...