Vbet Кубок України-2024/2025. Перший попередній етап: офіційні дані (оновлюється)
![](/photos/FFU/2024/конгрес-25-01-24/Кубок-Украины-слайдер.jpeg)
Сьогодні, 3 серпня відбулися 14 матчів першого попереднього етапу розіграшу Vbet Кубка України-2024/2025. Ще дві зустрічі відбудуться завтра, 4 серпня.
Vbet Кубок України-2024/2025. Перший попередній етап
03.07.2024
«Чернігів» (Чернігів) — «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка) — 1:0 (0:0)
«Чернігів» (стартовий склад): Татаренко, Школьний, Зенченко (к), Романченко, Галстян, Бибік, Мироненко, Койдан, Сердюк, Порохня, Федосов. Запасні: Безгубченко, Вольський, Кривобороденко, Макаренко, Шумило, Посмашний, Пінчук, Ментей, Рощинський. Тренер: Валерій Чорний.
«Чайка» (стартовий склад): Слуцький, Кальчук, Махонін, Власюк, Гуськов (к), Шморгун, Шакун, Сичевський, Духота, Клименко, Сичевський. Запасні: Коломієць, Євстратенко, Євтушок, Пустовіт, Ковальов. Тренер: Ігор Луценко.
Чернігів. Стадіон «Юність». Арбітр — Гаркуша О. В. (Житомир), асистенти арбітра — Якунь О. Ю. (Черкаси), Буток О. В. (Суми), четвертий арбітр — Децюк П. І. (Чернігів), спостерігач арбітражу — Беженар П. В. (Чернівці). Делегат УАФ — Сушко Г. М. (Луганська обл.).
«Реал Фарма» (Одеса) — ЮКСА (Тарасівка) — 0:3 (0:2)
«Реал Фарма» (стартовий склад): Друі, Ладика, Кур’яков, Фабер, Гайваненко, А. Лиховидов (к), Андріца, Марченко, Барсуков, Меленчук, Гранчар. Запасні: Подгородецький, Вареник, Золкін, М. Лиховидов, Мовчанюк, Мулик, Скрипнік, Третьяков. Тренер: Андрій Пархоменко
ЮКСА (стартовий склад): Федотов, Зозуля, Махнєв, Селін, Синьогуб (к), Казаков, Євдокимов, Кастро Гонсалез, Ховайко, Дедяєв, Гехейру. Запасні: Баранцов, Демиденко, Юзефович, Кононов, Кіреєв, Ситников, Гонсалвеш, Гоуларт, Приходько, Харченко, Шерстяних, Леснік. Тренер: Дмитро Чирикал.
Одеса. ФСК «Іван». Арбітр — Артеменко А. І. (Миколаїв), асистенти арбітра — Чеголя В. І. (Кривий Ріг), Кравченко О. І. (Кропивницький), четвертий арбітр — Катющев М. В. (Одеса), спостерігач арбітражу — Данильченко Є. А. (Луганськ). Делегат УАФ — Діденко Р. В. (Київська обл.).
«Діназ» (Вишгород) — «Кудрівка» (Кудрівка) — 1:2 (1:1)
«Діназ»: (стартовий склад): Дмитроченко, Ярмак, Літвінов, Волошин (к), Котуха, Чепурненко, Соловйов, Сейтхалілов, Мораренко, Новіков, Картушов. Запасні: Чернецький, Борисенко, Коваленко, Батальський, Вовкун, Кулик, Латута, Старенький, Строчинський, Черткоєв, Шкурат. Тренер: Олександр Рябоконь.
«Кудрівка» (стартовий склад): Яшков, Рогозинський, Мамросенко, Сердюк, Чередніченко, Сторчоус, Матвеєв, Нехтій, Коркішко (к), Квасов, Тепляков. Запасні: Льопка, Васько, Західний, Гагун, Думанюк, Євтушенко, Фальковський, Вечурко, Андрущенко, Волинець, Легостаєв, Солодаренко. Тренер: Василь Баранов.
Вишгород. Стадіон «Ювілейний». Арбітр — Галіцин Р. В. (Суми), асистенти арбітра — Андрусяк А. В. (Суми), Онищук В. О. (Житомир), четвертий арбітр — Коновалов М. С. (Полтава), спостерігач арбітражу — Жарий В. В. (Дніпропетровська обл.). Делегат УАФ — Бухаленков С. О. (Київ).
«Вікторія» (Суми) — «Металург» (Запоріжжя)
«Вікторія» (стартовий склад): Литвиненко, Ульянов (к), Кравчук, Сасовський, Корохов, Покотилюк, Лебеденко, Шарай, Машталір, Книш, Євпак. Запасні: Ярош, А. Рябий, Паламар, Шпирьонок, Чеглов, Новотрясов, Данилюк, Бойко, Курелєх, Нич. Тренер: Анатолій Безсмертний.
«Металург» (стартовий склад): Осадчук, Палюх, Юречко, Козлов, Страдс, Крапивний (к), Бандурін, Борисенко, Блізніченко, Курилець, Буряк. Запасні: Омельяненко, Польовий, Хуссін, Кузьмович, Васильченко, Близнюк, Іродовський, Клименко. Тренер: Володимир Шаповалов.
Суми. Стадіон «Ювілейний». Арбітр — Орендочка В. О. (Полтава), асистенти арбітра — Петров В. М. (Кременчук), Руденко Д. О. (Кременчук), четвертий арбітр — Плєшко П. О. (Кременчук), спостерігач арбітражу — Марченко Р. Г. (Чернігів). Делегат УАФ — Молгамов А. Л. (Суми).
«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) — «Маріуполь» (Маріуполь)
«Гірник-Спорт» (стартовий склад): Козлов, Черниш, Мороз (к), Чебуезе, Шептіцький, Подрезан, Одог, Місержі, Страшкевич, Тяпкін, Студенко. Запасні: Лазаренко, Сорочан, Дмитрієв, Посєвкін, Юрченко, Козловський, Дудка, Подейко, Чуквуемека, Катеринка, Оніщенко, Романенко. Тренер: Валерій Куценко.
«Маріуполь» (стартовий склад): Караващенко, Тєрєхов (к), Шушко, Фатєєв, Харжевський, Задоя, Пентелейчук, Мельниченко, Савін, Байдал, Зубков. Запасні: Кравцов, Жовтенко, Малакі, Богданов, Демченко, Булгаков, Пуди, Петровський, Петренко, Гошкодеря. Тренер: Олег Краснопьоров.
Горішні Плавні. Стадіон «Юність». Арбітр — Воєвода А. В. (Дніпро), асистенти арбітра — Ніженковський О. О. (Дніпро), Худяков О. В. (Запоріжжя), четвертий арбітр — Садовий О. В. (Кременчук), спостерігач арбітражу — Карпина І. В. (Київська обл.). Делегат УАФ — Погорілий М. І. (Черкаси).
«Локомотив» (Київ) — «Металіст 1925» (Харків)
«Локомотив» (стартовий склад): Закорський, Пось, Сидоренко, Блазунь, Янюк, П’ятибрат, Мельник, Мордас, Кобак, Козій (к), Майтак. Запасні: Д. Панченко, Кратов, Тітаренко, Яцина, Козішкурт, Єсаулов, Романчук, Каранга, Сахненко, Аль-Халавані, Назаренко, Горковець. Тренер: Вадим Лазоренко.
«Металіст 1925» (стартовий склад): Мозіль, Капінус, Імерков (к), Кравець, Пасіч, Моура, Юрченко, Чурко, Стень, Борячук, Сидоров. Запасні: Потімков, Коваленко, Жичиков, Курило, Безуглий, Ткаченко, Когут, Обінайя, М. Панченко, Овусу, Смітюх, Король. Тренер: Сергій Карпенко.
Київ. НТК ім. В. Баннікова. Арбітр — Гординський А. С. (Вінниця), асистенти арбітра — Мошковський В. Ю. (Київська обл.), Резнік А. Ю. (Київська обл.), четвертий арбітр — Бородавка О. Ю. (Житомир), спостерігач арбітражу — Сидорук І. І. (Суми). Делегат УАФ — Каденко О. В. (Київська обл.).
«Куликів» (Куликів) — «Нива» (Вінниця)
«Куликів» (стартовий склад): Данкович, Савошко, Калинчук, Білий (к), Байрук, Лебеденко, Ничипоренко, Репета, Іванченко, О. Панасюк, Патуляк. Запасні: Малоїд, Денега, Ілюхін, Малецький, Рожко, Пилипчук. Тренер: Богдан Костик.
«Нива» (стартовий склад): Захарчук, Борячук (к), Д. Мельник, О. Мельник, Євтіхов, Хоренженко, В. Панасюк, Петленко, Рогульський, Костюков, Чигур. Запасні: Кошляк, Власенко, Рябий, Кондратюк, Загорулько. Тренер: Юрій Ярошенко.
Куликів. Стадіон «Арена Куликів». Арбітр — Молнар Р. С. (Ужгород), асистенти арбітра — Нікифоряк Г. К. (Чернівці), Галян А. Д. (Хмельницький), четвертий арбітр — Ковальчук Ю. А. (Львів), спостерігач арбітражу — Васюта М. С. (Рівне). Делегат УАФ — Супрунюк А. Л. (Луцьк).
«Тростянець» (Тростянець) — «Полтава» (Полтава)
«Тростянець» (стартовий склад): Дубовий, Волошко, Таранушич, Мизюк, Коваленко, Сліпухін, Шаповал, Дувняк, Козак, Кошкін, Сергійчук.Запасні: Рябенко, Клюс, Зоря, Тишинінов, Мороховець, Ольховик, Проданов.Тренер: ЮрійБакалов.
«Полтава» (стартовий склад): Варцаба, Бужин, Місюра, Підлепич, Коцюмака, Даниленко, Перебора, Щербак, Марусич, Шмигельський, Стрельцов. Запасні: Восконян, Васецький, Опанасенко, Плахтир, Прокопенко, Савенков, Тименко, Шаповалов, Вівдич. Тренер: Володимир Сисенко.
Тростянець. Стадіон ім. В. П. Куца. Арбітр — Дубиківський С. С. (Київська обл.), асистенти арбітра — Асмаковець В. М. (Чернігів), Соколовський Б. О. (Чернігів), четвертий арбітр — Потапенко О. В. (Харків), спостерігач арбітражу — Бондар В. М. (Харків). Делегат УАФ — Дігтяр О. І. (Полтава).«Ревера 1908» (Івано-Франківськ) — «Поділля» (Хмельницький)
«Ревера 1908» (стартовий склад): Шарун, Буртник, Сальваровський, Дебелко, Школьний, Максименко, Бойко (к), Андрусяк, Пащак, Данилюк, Гуменяк. Запасні: Безкоровайний, Гоголь, Дем’янчук, Дрекало, Кукурудз, Неледва, Угринюк. Тренер: Ярослав Матвіїв.
«Поділля» (стартовий склад): Непогодов, Веремієнко, Чушенко, Цибульник (к), Шкіндер, Гемега, Савченко, Лис, Сніжко, Боженар, Оробець. Запасні: Задерейко, Корешков, Костенко, Назарчук, Пасічник, Кулакевич, Гамолов. В.О. Тренера: Руслан Соболевський.
Івано-Франківськ. Спорткомплекс ім. А. Гемби. Арбітр — Леськів Я. А. (Львівська обл.), асистенти арбітра — Кравченко Ю. С. (Львів), Чайка І. О. (Львівська обл.), четвертий арбітр — Салаш І. І. (Калуш), спостерігач арбітражу — Ющишин А. Г. (Тернопіль). Делегат УАФ — Дерев'янко Я. С. (Дніпро).
«Вільхівці» (Вільхівці) — «Металіст» (Харків)
«Скала 1911» (Стрий) — «Епіцентр» (Кам’янець-Подільський)
«Ужгород» (Ужгород) — «Прикарпаття» (Івано-Франківськ)
«Миколаїв» (Миколаїв, Львівська обл.) — «Агробізнес» (Волочиськ)
«Нива» (Тернопіль) — «Буковина» (Чернівці)
04.07.2024
«Олімпія» (Савинці) — «Кремінь» (Кременчук)
«Пробій» (Городенка) — «Хуст» (Хуст)
Структура проведення Vbet Кубок України-2024/2025
Призначено офіційних осіб на матчі першого попереднього етапу Vbet Кубку України сезону-2024/2025
Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб ...
Vbet Кубок України-2023/2024. Фінал: офіційні дані
Сьогодні, 15 травня у Рівному та стадіоні «Авангард» відбу...
Офіційна програма фіналу Vbet Кубку України-2023/2024 «Ворскла» (Полтава) — «Шахтар» (Донецьк)
Офіційну програму до фінального матчу Vbet Кубку України-2023/2024 &la...
Сергій Долганський: «Ми повинні грати серцем — ось моя головна порада на фінальний поєдинок»
Виконувач обов’язків головного тренера полтавської «Ворскл...