«Інклюзивні футбольні секції» на Дніпропетровщині
У місті Синельникове, що на Дніпропетровщині, на базі місцевого ліцею № 7 успішно реалізовано проєкт «Інклюзивні футбольні секції» Української асоціації футболу та Асоціації футболу Дніпропетровської області.
Заняття, організовані тренером із багаторічним досвідом Олександром Родзіним, відвідували 16 дітей з особливими освітніми потребами та з родин, постраждалих від війни.
Фото АФДО
«На кожному тренуванні під наглядом тренера та волонтера діти виконували різні вправи на зосередженість, спритність, швидкість та техніку володіння футбольним м’ячем. Наші тренування не повторювалися, мали різноманітність, проходили на трьох різних локаціях, але за проханням дітей та їхніх батьків завжди закінчувалися грою у футбол в різних варіаціях: 1 на 1, 2 на 2, 3 на 3 або 4 на 4.
Фото АФДО
Можна згадати, як під час одного з тренувань ми дружньо відсвяткували 6-й день народження Святослава П., якому наприкінці заняття всі разом подарували футбольний м’яч. Після закінчення циклу тренувань усі діти, які пройшли разом з нами цей шлях, отримали футбольну форму з логотипом проєкту. Також дякуємо за весь інвентар, передбачений проєктом, який буде нам в нагоді також і на заняттях Синельниківської ДЮСШ», — зауважив Олександр Родзін.
Фото АФДО
Основні цілі проєкту УАФ:
— поліпшити психоемоційний та фізичний стан дітей з інвалідністю та з особливими освітніми потребами через залучення їх до фізичних активностей проєкту та соціалізацію;
— змінити ставлення українського суспільства до людей з інвалідністю та дітей з особливими освітніми потребами;
— надати доступ до інклюзивних занять спортом;
— розкрити дитячий потенціал;
— об'єднати дітей і дорослих, незалежно від особливостей фізичного і психічного розвитку;
— надати мотивацію в масовому футболі для всіх дітей, незалежно від здібностей, статі, соціальних проблем;
— активізувати місцеві громади через міжсекторні мережі (учителі, тренери, психологи, батьки, молодіжні лідери, місцева влада, меценати тощо).
Завдяки УАФ секції забезпечені дитячою футбольною формою, м’ячами та необхідним спортивним інвентарем.
Світлана Грушко працюватиме на матчах дівочого чемпіонату світу-2025 (WU-17)
Українська асистентка арбітра Світлана Грушко працюватиме на поєдинках...
Ветерани 45+ визначили найсильнішого: кубок їде до Львова
У Києві на стадіоні КНУ ім. Тараса Шевченка завершився фінальний етап&...
Асамблея регіонів УАФ підтримала перехід до єдиної системи змагань в Україні
Ні для кого не секрет, що в Україні ніколи не існувало єдиної системи...
«Інклюзивні футбольні секції» у Шполі на Черкащині: підсумки та нові горизонти
У Шполі, що на Черкащині, на базі Шполянської ДЮСШ завершився цикл зан...