Суми беруть участь у проєкті UEFA PLAYMAKERS

Однією з головних цілей проєкту UEFA PLAYMAKERS у Сумах є допомогти психологічно розвантажитися наймолодшим дівчаткам.

З ними у проєкті, який впроваджують Українська асоціація футболу та Асоціація футболу Сумської області, успішно працює головна тренерка місцевого центру UEFA PLAYMAKERS, а також відома арбітриня Марина Стрілецька.

Фото АФСО

Дівчатка з її команд так охарактеризували заняття проєкту: «Мені подобається футбол, тому що там потрібно дуже швидко бігати, ще мені подобається у футболі грати із суперниками, і ці заняття дають мені шанс грати та отримувати від цього задоволення», — каже Марія.

«Я вирішила грати у футбол, тому що мені це подобається, тому що це дуже круто та від гри я отримую багато емоцій, мені дуже цікаві різнокольорові м’ячі», — додає Ліза.

Фото АФСО

Також до розмови долучився батько однієї з вихованок: «Моя донька вибрала футбол, і я як тато обрав цей проєкт, тому що це — командна гра, це — живе спілкування! Бо зараз у наших дітей більшість життя, на жаль, проходить онлайн».

Цілі програми UEFA PLAYMAKERS, яка впроваджується Українською асоціацією футболу:

  • ознайомити дівчат із футболом, створивши для них середовище, у фокусі якого — розваги, друзі та футбол;
  • впровадити новий індивідуальний тренерський підхід, який використовує уяву (натхненну історіями та персонажами Діснея) як інструмент для тренування та набуття навичок гри у футбол;
  • вдосконалити життєві навички дівчаток, основні навички руху та навчити основам футболу, щоб виховати прихильність до футболу на все життя.
НОВИНИ ПО ТЕМІ
07.06.2025 18:59

Збірна України вперше в історії вийшла у чвертьфінал чемпіонату Європи із сокки!

У матчі 1/8 фіналу Євро-2025 із сокки, яке проходить у Молдові, збірна...

02.06.2025 12:00

Технології, благодійність і спорт: спільний шлях WhiteBIT та збірної України з футболу

За два роки плідної співпраці WhiteBIT та національна збірна команда У...

30.05.2025 17:01

«Відкриті фестивалі футболу» відбулися в Подільську, що на Одещині

У Подільській громаді, що на Одещині, у межах проєкту Української асоц...

30.05.2025 08:30

П’ятий Кубок розвитку: у Чернігові відбудеться дитячий турнір із футболу

30—31 травня в місті Чернігів на «Чернігів-Арені» пр...

Підписатися на новини