Збірна України з пляжного футболу вийшла у фінал Євроліги-2024 в дивізіоні В

Сьогодні в грузинському Батумі збірна України з пляжного футболу провела півфінальний поєдинок розіграшу Євроліги-2024 в дивізіоні В.

Після виграшу групового раунду у квартеті В збірна України сьогодні в півфіналі Євроліги-2024 зустрічалася з другою командою групи А — Латвією.

Підопічні Миколи Костенка бездоганно провели цей поєдинок, забивши у ворота латвійців чотири сухі м'ячі. У першому періоді відзначилися Олег Зборовський та Андрій Потапов, а у другому — Олександр Корнійчук та Олег Щитник. У третій 12-хвилинці глядачі голів не побачили.

Таким чином, збірна України виграла з рахунком 4:0 і вийшла у фінал турніру, де на неї завтра очікуватиме поєдинок із переможцем другого півфіналу, в якому зустрінуться Грузія та ОАЕ (19:30).

Євроліга-2024. Дивізіон В. 1/2 фіналу

Україна — Латвія — 4:0

Голи: Зборовький (2), Потапов (8), Корнійчук (22), Щитник (24).

Україна: Неруш, Пославський, Левченко, Корнійчук, Зборовський, Пашко, Заворотний, Войток, Войтенко, Потапов, Щитник, Щериця.

Попереджений: Щериця (2).

Нагадаємо, що в неділю, 21 липня пройдуть фінал та матчі за підсумкові місця.

21.07.2024 20:30

Збірна України з пляжного футболу стала переможцем Євроліги-2024 в дивізіоні В

Сьогодні в грузинському Батумі збірна України з пляжного футболу фінал...

19.07.2024 18:58

Збірна України з пляжного футболу виграла свою групу в розіграші Євроліги-2024

Збірна України з пляжного футболу сьогодні в грузинському Батумі прове...

18.07.2024 20:31

Збірна України з пляжного футболу здобула другу розгромну перемогу в Євролізі-2024

Сьогодні в грузинському Батумі збірна України з пляжного футболу продо...

17.07.2024 20:45