Збірна України з пляжного футболу з перемоги стартувала в Євролізі-2024

Сьогодні в Батумі чоловіча збірна України з пляжного футболу стартувала в розіграші Євроліги-2024 в дивізіоні В поєдинком із командою Лівану.

Підопічні Миколи Костенка здобули впевнену перемогу: тричі забили вже в першому періоді, а згодом закріпили свою перевагу, дозволивши супернику оформити гол престижу в третьому періоді. У підсумку — 6:1 на користь синьо-жовтих, які після першого туру очолили таблицю в групі В. Далі на них чекають поєдинки з двома іншими представниками Азії — Саудівською Аравією та ОАЕ.

Євроліга-2024. Дивізіон В. Група В

Ліван — Україна — 1:6

Голи: Мерхі (25) — Зборовський (1, 6), Щериця (2), Пашко (18), Неруш (22), Потапов (30).

Україна: Неруш, Пославський, Левченко, Корнійчук, Зборовський, Пашко, Заворотний, Войток, Войтенко, Потапов, Щериця, Щитник.

ОАЕ — Саудівська Аравія — 4:2

Календар матчів збірної України

18.07. Україна — Саудівська Аравія. 19:30

19.07. Україна — ОАЕ. 18:00

Час початку матчів — київський.

У суботу заплановані півфінальні матчі, куди вийдуть перші дві команди з кожної групи (в іншій групі виступають Грузія, Латвія та Угорщина). А в неділю пройде фінал та матчі за підсумкові місця.

18.07.2024 20:31

Збірна України з пляжного футболу здобула другу розгромну перемогу в Євролізі-2024

Сьогодні в грузинському Батумі збірна України з пляжного футболу продо...

16.07.2024 14:00

Збірна України з пляжного футболу: суперники й розклад матчів у Євролізі-2024

Міжнародна організація пляжного футболу (BSWW) оприлюднила календа...

06.07.2024 11:00

Наставник збірної України з пляжного футболу Микола Костенко оголосив склад команди для участі в Євролізі-2024