Юні футболісти та їхні тренери з чотирьох регіонів України вирушили на тренування до Італії
В межах співпраці УАФ та Італійської федераціїї футболу 40 дітей та 10 тренерів із Харкова, Запоріжжя, Миколаєва та Дніпра вирушили до знаменитого технічного центру Коверчіано, що розташований в італійській Флоренції.
Перебування в навчально-оздоровчому таборі у Флоренції заплановане з 5-го до 15 липня.
Фото Анатолія Янголя
На дітей очікують футбольні тренування та інші активності. Тренери ж пройдуть курси підвищення кваліфікації за методологією Італійської федерації футболу.
Фото Анатолія Янголя
Нагадаємо, що Українська асоціація футболу підписала меморандуми про співпрацю з низкою європейських футбольних асоціацій. В межах співпраці передбачається організація літніх футбольних таборів для дітей із прифронтових територій. Організація відпочинку та тренувань у навчально-оздоровчому таборі у Флоренціїї — перший досвід такої співпраці.
В Ужгороді відбувся регіональний проєкт УАФ «Виклик до мрії» для юних футболісток U-14
Українська асоціація футболу за підтримки програми FIFA TDS уперше в і...
Волонтери «Відкритих фестивалів футболу» з 18 регіонів пройшли програму молодіжного лідерства в УАФ
У межах проєкту Української асоціації футболу та регіональних асоціаці...
Українські арбітри працюватимуть на матчах відбору Євро-2026 (U-17)
На матчах першого відбірного раунду Євро-2026 (U-17), які проходитимут...
Відбулася позачергова конференція ГС «Кіровоградська обласна асоціація футболу»
24 жовтня відбулася позачергова конференція громадської спілки «...