Діти з Дніпропетровщини отримали змогу відпочити в оздоровчо-тренувальному таборі УАФ у місті Трускавець

29 червня розпочав роботу 10-денний оздоровчо-тренувальний табір у місті Трускавець, що на Львівщині, для дітей із Дніпропетровської області.

Учасники табору з томаківської та покровської ДЮСШ проживають у комфортних та затишних кімнатах міжнародної реабілітаційної клініки Козявкіна. Діти щодня тренуються на футбольних стадіонах та майданчиках Трускавця.

Фото прес-служби УАФ

У вільний від тренувань час юні футболісти беруть участь у великій кількості цікавих заходів. Зокрема, це екскурсія історичною частиною міста, похід у зоопарк, відвідування басейну, перегляд матчів чемпіонату Європи 2024 року.

Фото прес-служби УАФ

Для дітей також запланованове свято футболу з батлами, квестами, конкурсами, яке проведуть волонтери новоствореного молодіжного хабу Львова «Відкриті уроки футболу» Української асоціації футболу.

Фото прес-служби УАФ

Також команда томаківcької ДЮСШ (2012—2013 років народження) візьме участь у дитячому турнірі з футболу «Трускавець Cup», який проходитиме 4—6 липня.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
24.06.2025 11:02

У Житомирі тривають заняття за програмою UEFA Playmakers

На базі житомирського ліцею № 28 тривають тренування в межах програми...

22.06.2025 11:01

UEFA Playmakers тепер і в Турійську: ще один центр на карті Волині

Ще одним центром реалізації програми UEFA Playmakers на Волині став Ту...

20.06.2025 11:02

На Рівненщині до проєкту UEFA PLAYMAKERS долучилася Смига

На Рівненщині до проєкту UEFA PLAYMAKERS долучилося селище Смига. Проє...

Підписатися на новини