У Чернівецькій області пройшов дитячий турнір із дворового футболу «Кубок Карітасу-2024»

Із 2-го до 4 червня в місті Вижниця, що в Чернівецькій області, проходив дитячий турнір із дворового футболу «Кубок Карітасу-2024».

У змаганнях брали участь вісім команд, які були розподілені на дві групи по чотири в кожній.

Фото АФЧО

За регламентом матчі складалися з двох таймів по 10 хвилин. Команди, що посіли в групах перші та другі місця, вийшли до півфіналів, переможці яких зіграли у фіналі, а ті, що програли, — у поєдинку за третє місце.

найкращий захисник — Олеся Каплун (Тернопіль);

найкращий гравець — Нестор Приймак (Броди).

Фото АФЧО

Варто відзначити, що наприкінці турніру відбувся матч дружби між командою тренерів, за яку зіграв заступник голови Асоціації футболу Чернівецької області Сергій Задорожняк, та командою дітей, що закінчився перемогою останньої з рахунком 3:0.

Усі команди були нагороджені футбольними м’ячами, дипломами, сувенірами від Української асоціації футболу, а призери отримали кубки та медалі.

Фото АФЧО

Цей турнір був організований Міжнародним благодійним фондом «Карітас України» за підтримки Української асоціації футболу.

Окрім безпосередньо футболу, дітлахи мали змогу відвідати екскурсію з випікання піци, також для них було організовано квести, вікторини та майстер-класи.

22.06.2024 11:00

За сприяння УАФ діти в Києві спостерігали за матчем збірної України зі словаками

За сприяння УАФ одразу на двох локаціях за стартовим поєдинком збірної...

19.06.2024 10:00