Амбасадор Євро-2024 Арне Фрідріх відвідав Україну: зустріч у Будинку футболу, візит до команди з ампутаціями кінцівок та проводи національної збірної

Сьогодні, 29 травня, за сприяння посольства ФРН в Україні колишній захисник національної збірної Німеччини та футбольний амбасадор Євро-2024 Арне Фрідріх відвідав нашу країну з нагоди проведення фінальної частини чемпіонату континенту в Німеччині та участі в ній збірної України.

Метою візиту стала не лише промоція самого чемпіонату, але й підтримка українських гравців та вболівальників.

З Арне в Будинку футболу зустрівся генеральний секретар УАФ Ігор Грищенко. Для асоціації є важливим підтримувати звʼязок із представниками європейської футбольної спільноти, щоб інформувати міжнародну аудиторію про спортивне життя України в умовах війни, з якими викликами та проблемами українці стикаються щодня.

Фото Олександра Пілюгіна

«Ми вдячні Арне, що знайшов час та можливість відвідати Україну. Підтримка європейських футбольних асоціацій та спільноти є вагомим внеском у розвиток українського футболу. Увага до нашої країни загалом міжнародних лідерів є важливою, оскільки підсвічує фокус на ситуації в Україні в інформаційному міжнародному просторі та наближає нас до перемоги», заявив Ігор Грищенко.

Фото Олександра Пілюгіна

Арне Фрідріх також відвідав базу футбольної збірної України з ампутаціями кінцівок, що братиме участь у Євро-2024 у Франції, та долучився до тренування з гравцями.

Фото Олександра Пілюгіна

З нагоди дня народження Арне збірна подарувала йому футболку із символічним третім номером, під яким колишній футболіст виступав за національну німецьку збірну.

Після цього Арне зустрівся з директором ФК «Локомотив» (Київ) Олександром Єгоровим та юними футболістами столичного клубу. 

Фото Олександра Пілюгіна

Оскільки сьогодні частина гравців збірної України вирушає з Києва на підготовчий збір перед Євро-2024, Арне також доєднався до проводів футболістів на столичному вокзалі.

Фото Олександра Пілюгіна

«Я вдячний за досвід, що як амбасадор футболу для Євро-2024 я тут, у Києві. Я везу до Німеччини багато вражень, особливо від зустрічей з дітьми клубу «Локомотив» та спортсменами команди серед людей з ампутованими кінцівками, і я вражений згуртованістю людей у ці важкі часи. Україна є частиною Європи, тому ми раді вітати українську команду та її вболівальників у Німеччині», — зауважив Арне Фрідріх.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
20.06.2024 23:57

Фінальний турнір Євро-2024: календар, табло, регламент

Чемпіонат Європи 2024 року проходить в Німеччині із 14 червня до 14 ли...

20.06.2024 19:50

Тренер збірної Словаччини Франческо Кальцона: «Ейфорія після перемоги над Бельгією тривала кілька годин»

Напередодні завтрашнього матчу 2-го туру групового раунду Євро-2024 Сл...

20.06.2024 19:11

Олександр Зінченко: «Завтра на кожній ділянці поля точитимуться битви, і команда, яка виграє їх, переможе»

Півзахисник національної збірної України Олександр Зінченко разом із г...

Підписатися на новини