До Коломиї та Галича, що на Івано-Франківщині, завітав проєкт із пошуку та розвитку юних футбольних талантів FIFA TDS

15-го та 22 травня в Коломиї та Галичі, що на Івано-Франківщині, відбулися чергові заходи з реалізації проєкту з пошуку та розвитку юних футбольних талантів FIFA TDS.

У межах цих заходів було протестовано 145 дітей із Коломийської ТГ і 150 хлопчиків та дівчат із Галицької ТГ.

Фото ІФОАФ

Традиційно кожен учасник отримав памʼятну медаль та свідоцтво про участь у проєкті, а їхні навчальні заклади — набори відповідного інвентарю, який будуть використовувати при організації навчально-тренувального процесу.

Фото ІФОАФ

За традицією, що склалася, учасники заходу подякували Силам оборони України за можливість жити та працювати, розвиваючи таланти юного покоління.

Довідка

Українська асоціація футболу, попри період найскладнішого випробування для нашої держави, стала однією з асоціацій-членів ФІФА, які долучилися до реалізації її нової програми з розвитку талантів (FIFA Talent Development Scheme).

Фото ІФОАФ

Автором і головним координатором програми є відомий тренер Арсен Венгер, керівник напряму глобального розвитку футболу у ФІФА. Він наполягає на тому, що надання шансу кожному таланту, незалежно від того, де й коли він/вона народилися, має бути стратегічною діяльністю й відповідальністю кожної національної асоціації у світі (за централізованої підтримки та керівництва на глобальному рівні з боку ФІФА). Запуску програми передував тривалий глобальний процес дослідження середовища в кожній із 211-ти асоціацій-членів ФІФА.

Фото ІФОАФ

У межах пілотного проєкту з реалізації програми розвитку талантів ФІФА УАФ зробила акцент на виявленні молодих талантів шляхом тестування їхніх природних фізичних здібностей та подальшій організаційній підтримці розвитку ідентифікованих потенційних талантів. Цей процес, безперечно, має бути загальнонаціональним. Але наразі у фокусі — регіональний рівень, а саме — ОТГ, містечка та села, діти з яких ніколи не були охоплені подібним тестуванням — та, здебільшого, й організованим футбольним процесом.

Фото ІФОАФ

Основним інструментом проєкту є аналітична система, розроблена спеціально для тестування дітей 8—12-ти років для оцінки фізичних здібностей і потенціалу їхнього розвитку в разі залучення до фахово організованого тренувального процесу. До програми залучені як хлопці, так і дівчата.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
13.06.2024 16:00

«Відкриті уроки футболу» пройшли у Дніпрі

Захід у межах проєкту Української асоціації футболу «Відкриті ур...

13.06.2024 10:36

Волинь долучилася до проєкту «Відкриті уроки футболу»

У Турійську, що на Волині, уперше відбувся фестиваль у межах проєкту У...

07.06.2024 12:00

УАФ уклала угоду про стажування українських тренерів у футбольній системі ФК «Манчестер Сіті»

Піклуючись про кваліфікацію тренерів та розвиток дитячо-юнацького футб...

04.06.2024 18:00

У Чернівецькій області пройшов дитячий турнір із дворового футболу «Кубок Карітасу-2024»

Із 2-го до 4 червня в місті Вижниця, що в Чернівецькій області, проход...

Підписатися на новини