Євро-2024 (U-17): юнацька збірна України у фінальному турнірі поступилася Чехії

Сьогодні, 23 травня свій другий матч на чемпіонаті Європи провела юнацька збірна України U-17 (футболісти не старші 2007 року народження).

Підопічні Юрія Мороза розпочали свій шлях у фінальному турнірі на Кіпрі поразкою від Сербії (0:1). Тепер наші хлопці в Паралімні спробували виправити становище в поєдинку із Чехією.

Фото Андрія Лічка

Перший тайм пройшов за переваги підопічних Їржі Жилака. Вони одразу почали створювати моменти, заробляти кутові, а на 12-й хвилині Мудри відкрив рахунок із пенальті, який українці привезли собі самі. Наша команда відповіла неточним ударом Стрільчука.

На 32-й хвилині синьо-жовтих виручив Макаренко, відбивши удар Пенкси з кількох метрів, пізніше чехи навіть забили, але з офсайду. Лише перед самою перервою голкіпера суперників перевірили Степанов і Дігтярь.

Другий тайм розпочався з удару Степанова вище цілі. На 57-й хвилині Шванцара пробачив нашу збірну, пробивши з льоту в стійку. Згодом партнери вивели сам на сам із кіпером Квачека, але Макаренко дуель виграв. Та вже за мить Ржегачек прострілив на дальню стійку, де Пенкса зумів проштовхнути м’яч у ворота.

Скоротити відставання українцям не вдалося. Натомість на 88-й хвилині Пенкса оформив дубль, знявши питання про переможця. У компенсований час Дігтярь реалізував зароблений Стрільчуком пенальті, тож у підсумку синьо-жовті програли з рахунком 1:3.

Зазнавши другої поразки поспіль, підопічні Юрія Мороза втратили шанси на вихід із групи. Наступну гру, проти господарів із Кіпру, наші хлопці проведуть 26 травня.

Євро-2024 (U-17). Фінальний турнір

Група А

20.05.2024

Сербія — Україна — 1:0

Кіпр — Чехія — 0:5

23.05.2024

Україна (U-17) — Чехія (U-17) — 1:3 (0:1)

Голи: Дігтярь (90+5, з пенальті) — Мудри (12, з пенальті), Пенкса (61, 88).

Україна (U-17): Макаренко, Шелекета (Рибак, 67), Третяк, Дігтярь, Стрільчук, Редушко, Сорока, Оличенко (Вакулюк, 84), Денисов (Бондар, 67), Степанов (Попов, 84), Богданов (Драган, 90+3).

Чехія (U-17): Обдржалек, Ржегачек, Крпалек, Мічек, Колісек, Слончик, Панош (Наскос, 68), Шванцара (Сосна, 68), Мудри (Белжик, 81), Пенкса (Коларжик, 90+1), Квачек (Нехватал, 68).

Попереджені: Денисов (35), Богданов (77), Третяк (90+6), Попов (90+6).

Чехія — Сербія (20:30, Ларнака)

Група В: Данія, Австрія, Хорватія, Уельс.

Група С: Італія, Швеція, Словаччина, Польща.

Група D: Франція, Португалія, Іспанія, Англія.

02.06.2024

5. Переможець 1 — переможець 3 (18:00 або 20:30, Ларнака)

6. Переможець 2 — переможець 4 (18:00 або 20:30, Ларнака)

Фінал

05.06.2024

Переможець 5 — переможець 6 (20:30, Лімасол)

Час початку матчів — київський.

05.06.2024 22:40

Євро-2024 (U-17): переможцем турніру стала збірна Італії

Сьогодні у фіналі юнацького Євро-2024 (U-17) на стадіоні «Лімасо...

31.05.2024 17:39

Юрій Мороз: «На Євро хлопці перегоріли. Однак не варто посипати голову попелом, попереду багато роботи»

Головний тренер юнацької збірної України (футболісти не старші 2007 ро...

26.05.2024 22:25

Євро-2024 (U-17): юнацька збірна України завершила виступ у фінальному турнірі перемогою над Кіпром

Сьогодні, 26 травня свій третій матч на чемпіонаті Європи провела юнац...

26.05.2024 13:00