Євро-2024. Суперник збірної України у травні проведе навчально-тренувальний збір

Суперник збірної України на чемпіонаті Європи 2024 року, команда Словаччини, проведе неофіційний навчально-тренувальний збір у Шаморині.

Збірна України на груповому етапі Євро-2024 виступатиме у групі Е разом із командами Бельгії, Румунії та Словаччини. За повідомленням Словацького футбольного союзу, гравці національної команди, які вже звільнилися у своїх внутрішніх чемпіонатах, проведуть неофіційний чотириденний тренувальний збір, який розпочнеться в Шаморині (база збірної Словаччини — прим.) 23 травня.

До участі в зборі будуть залучені 20 футболістів. До того ж, оскільки головний тренер збірної Словаччини Франческо Кальцона наразі зайнятий у справах італійського «Наполі», який він також очолює, команда готуватиметься в Шаморині під керівництвом його асистента Марека Гамшика.

«Цей збір у Шаморині має на меті підтримку ігрових кондицій хлопців, які раніше завершили виступи в національних чемпіонатах. Провідні клуби не зобов’язані відпускати гравців у цей період, тому багато молодих футболістів, які раніше не були викликані до національної збірної, отримають шанс показати себе», — сказав Гамшик.

Зі списком гравців, які візьмуть участь у неофіційному чотириденному зборі національної команди Словаччини, можна ознайомитися за посиланням.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
16.06.2024 17:53

Фінальний турнір Євро-2024: календар, табло, регламент

Чемпіонат Європи 2024 року проходить в Німеччині із 14 червня до 14 ли...

16.06.2024 17:20

Ілля Забарний: «Нам потрібно зберігати холоднокровність і викластися на сто відсотків»

Захисник національної збірної України Ілля Забарний разом із голо...

16.06.2024 17:15

Сергій Ребров: «Румунія — та команда, яка розуміє, що має у своєму розпорядженні»

Напередодні стартового матчу на Євро-2024, із командою Румунії, головн...

16.06.2024 13:30

Віталій Миколенко: «Можна сказати, обійшлося, тому що проблем зі зв'язками немає, лише сильний забій»

Учора збірна України провела тренування на домашньому для себе полі в...

Підписатися на новини